בעקבות הראיון ״המלכותי״ – 8 לוקים של דיאנה להעתיק עכשיו

אתמול צפיתי בראיון של הארי ומייגן עם אופרה ווינפרי. לא אכנס לדעתי האישית על כל מה שנאמר (הדעה שלי לא פופולרית).  או כמו שבוריס גונסון אמר בתגובה ,״אני לא מתכוון להיכנס לעניינים משפחתיים״. אז אני עם בוריס. ואת האמת כבר חפרו ודי נמאס לי לשמוע על הנושא. בחיים לא חשבתי שימאס לי לדבר על משפחת המלוכה….

אבל מכיוון והוזכרה בראיון לא פעם הנסיכה דיאנה (מעניין למה) החלטתי לקחת אתכם למקום אחר לגמרי. החלטתי לדבר על האישה שאני רואה בה מודל לחיקוי ומעריצה מאז שאני קטנה. בתור ילדה גדלתי על משפחת המלוכה. לאמא שלנו הייתה אהבה גדולה לנסיכה (ולמשפחה בכלל), והאהבה הזו עברה הלאה לי ואל עמית. דיאנה תמיד נתנה לי השראה להיות אדם טוב יותר. מה שרבים לא יודעים הוא שהנסיכה לא רק הייתה אדם מיוחד אלא גם גורו אופנה. אז הנה כמה לוקים של ליידי די שאתן חייבות לחקות עכשיו וסופר רלוונטים! 

1. בייקר שורטס?

דיאנה הייתה הראשונה ללבוש אותן עוד בשנות ה- 80. ומי שהחזיר אותן כנראה שלקח השראה ממנה! כנסו לחשבון אינסטגרם הזה ותוכלו לראות עוד המון לוקים ספורטיבים של דיאנה עם בייקר שורטס. 

2. מגפי הבוקרים בלוק הזה שבו את ליבי

מהרגע הראשון שנכנסה למשפחה דיאנה הייתה ידוע כמי שרוצה לעשות שינוי ולעזור לכמה שיותר אנשים. בתמונה דיאנה לובשת סווטשירט של אחת מהעמותות איתן עבדה. 

3. אוקיי תתעלמו מהמגבת ותזרמו איתי (אלא אם כן אתן אוהבות להסתובב עם מגבת מסביב לצוואר אז בכיף)

אבל הסוודר הוורוד גופייה לבנה וחצאית טניס לבנה. זה לוק החלומות…

4. חליפת סווטס ובלייזר מעל

התמונה הזו צולמה ב89׳ והמבט על הפרצוף של דיאנה, שבאותה תקופה התעמתה עם סיפור הרומן המחודש של קמילה וצ׳רלס, אומר רק דבר אחד – נקמה אופנתית. 

5. חליפה מחוייטת שחורה ומעיל טרנץ בז׳ מעל

הנסיכה הצליחה בזכות הסטייל שלה לחבר בין מעמדות ולדבר אל כל שכבות האוכלוסייה. לא סתם קראו לה הנסיכה של העם. 

6. גופיית סבא לבנה ומכנס לבן. פשוט ויפה

במשפחת המלוכה ישנם המון פרוטוקלים לגבי מה אפשר ללבוש ומה אסור. דיאנה הייתה מבין הראשונות ששברו את הפרוטוקולים האלו (מי זוכר בכלל את הלק השחור שלך מייגן…) והיא יצרה פרוטוקול חדש שמהווה השראה עד היום גם לדוכסית מקיימבריג׳ קייט מידלטון ולנסיכות ביאטריס ויוג׳יני. 

7. הסניקרס והמעיל הענק ואו.

דיאנה חרשה על הסניקרס שלה. וכנראה שגם את הטרנד הזה הנסיכה המציאה עוד לפני קאמלה הריס.

8. חליפה מחוייטת שחורה טי שירט ועקבים

דיאנה אמנם הייתה זו ששברה את ה״פרוטוקולים״ אבל חייבים לציין גם את האופן בו עשתה זאת. היא הקפידה לשלב פריטי מעצבים אנגלים עם פריטים זולים ונגישים וכל זה בזמן ששמה דגש על נוחות וצניעות ברמה הבסיסית שדורש הארמון. זהו עוד לוק מיקס אנד מאץ׳ שמראה ממלכתיות לצד נוחות.    

אני שמרתי את התמונות, הן חקוקות לי במוח ואני הולכת להתלבש כמו הנסיכה בחודשים הקרובים. יכולים להתעדכן ולבדוק אותי באינסטגרם שלי…

דילוג לתוכן