הטרנדים שצריך להשמיד עד סוף 2018


Warning: A non-numeric value encountered in /home/customer/www/are-mag.com/public_html/wp-content/plugins/zeen-engine/inc/class-zeen-engine.php on line 529

כמו בכל שנה, כל המותגים הכי חמים מציפים אותנו בשלל טרנדים טובים יותר וגם טובים פחות… ואם בכתבה הקודמת שלנו לא היינו בטוחים לגבי הטרנד המנומר, במהלך קיצוני במיוחד, אנחנו, כותבי מערכת המגזין החלטנו להרים את הכפפה ולהכתיר את הטרנדים שהכי נשמח להפסיק לראות בפיד האינסטגרם שלנו. מבולבלים? גם אנחנו.

חולצות כפולות (מה?)
הטרנד המחריד הגיע ישירות מהמסלול של בלנסיאגה ו-y/project ועד אלינו לחנויות, הבחירה בו הייתה קלה במיוחד- זה מכוער. (ולא פרקטי)

תיקי יד שקופים
האמת שבהתחלה אפילו קצת התלהבנו כשסלין הציגו תיקים בתוך שקיות ניילון שקופות, אך כמות המעצבים ש״שאבו השראה״ מאותו העיצוב שחקה אותו.

גינס שכמעט לא שם (קרוע מידי)

הטרנד הבא לא ספציפי במיוחד ל-2018 אבל הוא אחד שנקווה שיגמר השנה. אם נשקיע מעט מחשבה במה שאנחנו לובשות, על פי דעתנו ללבוש גינס קרוע משדר את ההפך ממה שהיינו רוצות לייצג. הרעיון שקרוע=מגניב, אינו תופס יותר ב2018. אנחנו צופות יותר ויותר חזרה למקורות הקלאסיים והנקיים (או לפחות היינו רוצות שכך יהיה 🙂 והכי חשוב שיפסיקו לעשות מהגי׳נס הלא קיים קטע, זה לא קטע!

יש טרנד שפספסנו? משהו הרבה יותר גרוע שבאמת חייבים להפסיק ללבוש? ספרו לנו על זה בתגובות, בדף הפייסבוק או שתשלחו לנו דוגמאות לעמוד האינטסגרם שלנו