זאת הסיבה שאנחנו מחכים בקוצר רוח ליריד – About us

מחר בערב (יום חמישי ה- 12/12) יפתח יריד הלייף סטייל About Us עם תצוגת אופנה ייחודית בחסות CAMPARI, שרווחיה ייתרמו לאחר כיסוי עלויות לפרויקט “חמניות.” בתצוגת אופנה המעצבים יציגו לראשונה דגמי מפתח מקולקציות החורף החדשות שלהם, כאשר אל כל הדגמים יחבור צעיף מיוחד שעיצבה נותנת החסות. ביריד יושקו מגוון הקולקציות החדשות לחורף 2020 של  מותגים ייחודיים שנבחרו בקפידה תוך שימת דגש על תמהיל מדויק בין מעצבים צעירים ומבטיחים למעצבים וותיקים ונחשבים כשהמשותף לכולם ייצור כחול לבן!

בתצוגה ידגמנו לקוחות ותיקים של היריד ומובילי דעת קהל שנרתמו למטרה ביניהם – גילה אלמגור, סתיו שפיר, רינה שביט, רות אלבז, עדי אורני, הדר קס מ”פרויקט חמניות”, הילה שרמן, עדי הלמן, מורן אגסי, צליל הופמן, ואיתם גם השף שאחראי על תפריט האירוע ארז קומורובסקי. פרויקט “חמניות” למי שלא מכיר הוא פרויקט שהוקם על מנת לסייע לילדים שאיבדו את אחד מהוריהם וזקוקים לליווי חברתי ורגשי. לאחר התצוגה, הצעיף שעוצב על ידי CAMPARI יוצע למכירה ביריד במחיר של 100 ₪  וגם הכנסותיו ילכו תרומה לפרויקט “חמניות”.

יריד האופנה והלייף סטייל ABOUT US נוצר על ידי היזמית ואשת האופנה והתוכן קרין לאופר דיין בעלת המותג וחנות האופנה “קרינה” בכפר אז”ר, שהוא בית למעצבים מובילים בתחום האופנה וההום סטיילינג המשלבת אירועי תוכן. היריד הייחודי מבוסס על התפישה שמלווה את קרין והיא שחווית קנייה איכותית חייבת לכלול בתוכה תוכן וערך מוסף ולכן ABOUT US הוא יריד שמאגד בתוכו אופנה ועיצוב משובחים, אוכל עשיר, מוזיקה נעימה, ובר מגוון על מנת לספק לקונה חווית קנייה מושלמת.

יריד המעצבים About Us יתקיים לראשונה בתל אביב, במתחם האירועים “אביגדור” , תל אביב בתאריכים ה-12-14.12. מחיר כניסה ליריד-10 ₪. 

יום חמישי 12/12 – 21:30 (פתיחת דלתות) – 24:00. בשעה 20:00 תצוגת אופנה שרווחיה ייתרמו לפרויקט חמניות. 

יום שישי 13/12– 09:00 עד 16:00, שבת 14/12 – 11:00 עד 20:00 בלילה.