מחזיקי משקפיים – הדבר החם הבא באופנת הרחוב?

לפני כמה שבועות הסבתי את תשומת לבכן לתופעת הניאון הצעקנית הנוכחת בעולם האופנה. הבעתי את דעתי על טרנד שנוי במחלוקת, גם מצידי. היום אציג בפניכן תחזית כמעט ובלתי מורגשת, הטרנד הגדול הבא אשר הולך לחדור אל שגרתנו ולסחוף את כולנו, ללא יוצא מן הכלל. וכמו עם הניאון, כניראה שיעלו הרבה דעות חלוקות ומנוגדות לגביו. הפנומנה שאני חוזה מתקיימת עם קשר חבוי לעולם האופנה ובעלת שיוך כמעט בלתי מורגש לסטייל. אני מדבר על מחזיקי משקפיים.

https://www.instagram.com/p/BixzdjVnfve/

מצאתי עצמי שואל האם עתידנו קשור בסרטים הללו אשר מונעים מהמשקפיים ליפול, והיום אני בטוח שכן.  אלו שסבתא/ המזכירה תמיד עונדת. זה כבר זמן מה שאני מוצא עצמי תוהה מתיי יהפכו לנורמה בין אנשים צעירים בעליי חוש סטייל ואופנה, והגעתי למסקנה שזה קורה וההתחלה של עידן מחזיקי משקפיים מתקיימת מבלי שרובנו נשים לב אליה.

האמת היא, שהתופעה תועדה כבר בתצוגת החורף של שאנל במרץ 1992 בעוד הדוגמנית חובשת משקפיים בומבסטיות שחורות עם שרשראות עור וזהב האייקונית של שאנל המובנות במשקפיים עצמן ומשמשת כדקור נדיר שלא תמצאו אף לייבל אחר.

ריהאנה וליידי גאגא תועדו חובשות את המשקפיים באירועים שונים והיום מוצעות למכירה בלא פחות מ 1750 יורו !

ואם לא התחברתן ללוק הצעקני הזה,בית האופנה Chloé הציג מספר מצומצם אך איכותי ועדין של מחזיקי משקפיים אלגנטיים. לא רק שבית האופנה מספק מחזיקי משקפיים, יצאה גם קולקציה של משקפיים אשר בקצה כל זרוע ישנו חור המיועד לשמש כפתרון קל להרכבת סרטים ושרשראות שישמשו מחזיקים למשקפיים  .

העובדה ששמעצבי על מבתי אופנה שונים מציגים את מחזיקי משקפיים כאקססוריז מעידה על מוצר  מהפכני ובעל פוטנציאל. תוכלו לשלב אותם בלוק פשוט ויומיומי והם יהוו טאצ כמעט ולא מורגש, שייצור את הלוק היותר מתוחכם גם בעודכם לובשים בייסיק טישרט או קפוצ’ון. בלה חדיד נצפתה בסוהו ניו יורק חובשת זוג מחזיקי משקפיים  של Le Specs בסטייל קז׳ואל וזה עבד לטובתה.

https://www.instagram.com/p/BhxCEVXlm-L/

ולכן אני מצרף רשימה של אתרים בהן תוכלו לרכוש את מחזיקי המשקפיים וככל הנראה להיות הראשונות אשר יזכו לענוד את אלו בגאווה. אז בבקשה.