למה אתם חייבים ללכת לבזאר השנתי – מתלבשות על זה

10,000. המספר העצום הזה הוא הממוצע של כמות הפניות שמתקבלות מדי שנה במרכז סיוע לנפגעי ונפגעות תקיפה מינית בתל אביב. כדי לתפעל מרכז שכזה, מעבר למתנדבים ומתנדבות שמשקיעים את זמנם, קיים גם הצורך לגייס כספים. וכאן אתם נכנסים לתמונה!

בסוף חודש דצמבר הקריר עתיד להתקיים בפעם ה-17 בזאר “מתלבשות על זה” שכל הכנסותיו עבור המרכז. מדובר בשליש מהתקציב השנתי שלו, והאירוע בן היומיים מתקיים בעזרתם של מאות מתנדבים וגם מעל כ-750 מעצבים ומעצבות שתרמו ממיטב הפריטים שלהם. כולם חדשים ולא שומשו. בגדים, תכשיטים, נעליים, אקססוריז, ספרים, ואפילו שמלות כלה!  You name it, בבזאר הזה יש הכל מהכל. והמחירים? מצחיקים ביותר! החל מעשרה שקלים ועד 300 ש”ח.

בבזאר תמצאו פריטי מעצבים ישראלים במחירי רצפה- בשנים האחרונות תרמו קרן וולף, דורין פרנקפורט, חגית טסה, רוני קנטור, סטודיו ג’לדה, זוהרה, דניאלה להבי, קום איל פו, רובי סטאר והרשימה לא נגמרת. מבין הרשתות הגדולות תמצאו בין היתר את נייק, קונברס, דיזל, אירוקה, לי קופר, יאנגה, בילבונג ועוד.

לפני הכל, בואו לא נשכח את נובמבר הגדול שעבר עלינו. חודש המבצעים השנתי, בלאק פריידי, סייבר מאנדיי, Shopping IL ויום הרווקים הסיני. כל אלו מפתים אותנו למלא את החודש ה-11 בשנה ביותר חיובים באשראי שלנו מאשר כל חודש אחר. וכמובן שמדובר בצריכה מהירה, לעתים פזיזה, ויתכן שלא הינו מבצעים את אותן רכישות אם הן לא היו במבצע. שלא אתחיל לפרט אפילו על ההשלכות הסביבתיות של אותן קניות!. ובכן, ההבדל הוא שבדצמבר יש לכם הזדמנות חד פעמית לרכוש בזול פריטי אופנה איכותיים ובמקביל לדעת שהכסף ששילמתם ייתרם כולו למטרה חשובה.

בנוסף, מדובר במסיבה ענקית שלא כדאי לפספס. תביאו חבר או חברה, אח או אחות, תתכוננו ליום של כיף!

אז איך כדאי להערך לבאזר?

רצוי להביא תיקים ושקיות בד כדי לקחת אתכם את הפריטים שקניתם, כך תעזרו לשמור על הסביבה!. בנוסף, מומלץ להגיע עם טייץ מתחת לבגדים שאתם לובשים מהבית, כדי שניתן יהיה למדוד מעליו. בבזאר יוקם תא מדידה ענק, ויחד עם זאת- מנסיוני האישי בשנים הקודמות, לא בהכרח יהיה מקום פנוי. רצוי לתכנן מראש מה מעניין אתכם קודם. כיוון שהבזאר הוא ענק ויש המון פריטים שווים שלא כדאי לפספס. אל תשכחו לספר לחברים שלכם שהם חייבים לבוא גם! 

אני אהיה שם- נתראה!

יריד “מתלבשות על זה” יתקיים בין 20-21 לדצמבר באקספו תל אביב שבמרכז הירידים, ביתן 11.

שעות פעילות: יום שישי 10:00-18:00, יום שבת 10:00-20:00.

הכניסה למתחם בעלות 10 ש”ח שגם הם תרומה.