נעלים של גוצ׳י ב-9 דולר, בד בחינם מאלכסנדר מקווין ועוד חדשות מעולם האופנה

עוד 4 ימים הבחירות בישראל, כן 4! (צאו להצביע!!). אבל עדיין, מהדורת חדשות האופנה השבועית שלנו, מסקרנת יותר ממצב הסקרים העדכניים בהם לא נראית שום תזוזה.  רבים יסכימו שאת מהדורת חדשות האופנה של ARE לא כדאי לפספס. ולמה אתם שואלים? כי קרו השבוע דברים בעולם האופנה שאתם חייבים לדעת עליהם. החל מנעל של גוצ׳י ב9 דולר בלבד, ועד להתפטרותה של עורכת Teen Vouge החדשה בעקבות המחאה ברשתות החברתיות.

נתחיל עם השמועה ששוברת את האינטרנט – גוצ׳י ב-9 דולר? 

כןכן זאת לא שמועה. בית האופנה האיטלקי גוצ׳י הוציא לראשונה נעלים שכל אחד יכול לרכוש במחיר המצחיק של 9 דולר. מה הקאץ׳? אלו נעליים וירטואליות. המעצב של בית האופנה אלסנדרו מיקלה עיצב זוג נעלי סניקרס בצבעי ניאון, שכל אחד ואחת יכול.ה למדוד ולהצטלם איתם לרשתות החברתיות בעזרת מציאות מדומה. הנעל שנוצרה בשיתוף פלטפורמת המציאות המדומה לאופנה WANNA, נמכרת באפליקציה של החברה. ותעבוד כמו פילטר רגיל שבעזרתו יופיעו הנעליים על רגלי המצולם. אנחנו עוד לא ממש ניסינו אבל נשמח לשמוע תוצאות! 

העורכת החדשה של Teen Vouge התפטרה שבוע לפני שנכנסה לתפקיד 
העורכת החדשה של מגזין Teen Vouge החליטה לוותר על תפקיד העורכת הראשית, שהוצע לה בקבוצת קונדה נאסט. שבוע לפני שהייתה אמורה להתחיל בתפקידה החדש. קונדה נאסט לקחו את אלקסי מקאמונד, שתחליף את העורכת הנוכחית לינדזי פיפולס. וזאת למרות שצפו ברשת מספר תגובות גזעניות שהיא פרסמה בעבר, כנגד אנשים ממוצא אסייאתי ונגד קהילת הלהטב״ק. האלימות שגועה בשבועות האחרונים נגד אנשים ממוצא אסייאתי בארה״ב, בנוסף למחאה שקמה ברשת בעקבות פרסום קבלתה לתפקיד, גרמו למקאמונד לוותר על ההצעה. בפוסט שהעלתה לרשתות החברתיות התנצלה הכותבת הפוליטית לשעבר. בו הסבירה שאין לה מקום במוסד שעשה כל כך הרבה בשנים האחרונות למען שוויון זכויות והקהילה הגאה כאחד. 
בפעם השנייה בית האופנה אלכסנדר מקווין תורם בד 
בית האופנה הבריטי אלכסנדר מקווין תורם בפעם השנייה בדים ושאריות בדים, לסטודנטים לעיצוב אופנה וטקסטיל ברחבי בריטניה. ב-2019 המעצבת הראשית של בית האופנה, שרה ברטון, הציגה לראשונה את פרויקט התרומה. והסבירה כיצד הבדים העודפים שנשארים לבית האופנה לאחר תהליך הייצור, יכולים להביא תועלת ולעזור בתהליך הלמידה של דור המעצבים הצעיר. אך לא רק שהדבר תורם לדור המעצבים החדש משאבים ללא עלות, הוא גם הופך את ה תעשייה למקיימת. בכך שמעצים את הקונספט של כלכלה המעגלית.  
 
אלכסנדר וונג משחרר הצהרה פומבית שניה לאחר סקנדל ההטרדות המיניות 
אחרי שהכחיש את הטענות נגדו, אלכסנדר וונג מוציא הצהרה שניה בנוגע לפרשת ההטרדות המיניות עלייה דיווחנו בחודש שעבר. בהצהרה אומר וונג כי הוא ״יעשה טוב יותר״ בהמשך. וונג שלא התנצל בשום שלב על ההתנהגות שיוחסה לו אמר כי, הוא מכיר בצורך של אותם אנשים לספר את הצד שלהם. ומצר על כך שחשבונות אינסטגרם מסוימים (ליסה בלום ודיאט פראדה), ליבו שלא לצורך את הלהבות. עורכת הדין שטיפלה בנפגעים מסרה כי יחד איתה נפגשו כל הצדדים ואמרו את שעל ליבם. עוד מסרה כי היא ״מודה על ההתנצלות של וונג ולא תמסור עוד פרטים שכן הם בוחרים לעבור הלאה״. תמוהה? מאוד אבל נראה שכל הצדדים הגיעו להבנות כל שהן.
דילוג לתוכן