הקולקציה של קים קרדשיאן ל קרולינה למקה פשוט מצוינת

כן הרגע המדובר הגיע, קולקציית המשקפיים שעיצבה קים קרדשיאן לקרולינה למקה נחשפה אתמול. אם 500 הפריטים שמציעה הרשת מדי עונה לא מספיקים לכם, אתם כבר עכשיו יכולים להיכנס לאתר ולהזמין גם את אחד הדגמים שעיצבה קרדשיאן במיוחד לשיתוף הפעולה עם החברה הישראלית. עדיין מתלבטים? אל תקחו לעצמכם יותר מידי זמן כי הקולקציה מוצעת למכירה לזמן מוגבל והדגמים בטוח יחטפו אפילו מהר יותר ממה שאתם חושבים…

https://www.instagram.com/p/BuHWHp7BbRw/

קרולינה למקה היא חברה שאוהבת שמדברים עליה. אולי זה קשור בפנים והבעלים שלה בר רפאלי. לכן המהלך לחבור למלכת הסטייל והסלפי, קים קרדשיאן-ווסט לא הפתיע אותנו. יחד עם קים קרדשיאן יצרה הרשת קולקציה שמבטיחה לגעת בסגנון האישי של כולנו. בקולקציה האייקונית תוכלו לראות השראות שונות. החל מאוסף משקפי הווינטאג’ של קנייה ווסט, דגמי ניינטיז, עיצובים קלאסיים ועד לדגמים בעיצובים נועזים ועתידניים. בקולקציה 13 דגמים שאת האמת, לא ציפינו להם. נראה שחלקם לבישים יותר מאחרים אך כולם כלל מתקשרים ומייצגים מעיין מסע בזמן אל תוך האבולוציית הסטייל של קרדשיאן.

במרכז הקמפיין יוצרת קים קרדשיאן את נבחרת המשקפיים המנצחים שלה. נבחרת שעוצבה למעיין חבורה חזקה של נשים שיודעות מה המטרות שלהן ואיך צריך להיראות כדי להשיג אותן. המראה העוצמתי, עתידני וחסר המורא שהיא יצרה פורץ מכל אחד מ-13 הדגמים בקולקציה. באתר תוכלו למצוא כבר עכשיו 7 דגמים לרכישה : Dorado, Chaotic, Nirvana, Tempest, Smoke, Max ו- Sahara (בתמונה למטה).

המחיר אמנם לא זול בהשוואה לדגמים אחרים מקולקציית משקפיי השמש של קרולינה למקה. אבל האמת שהמוצר נראה כל כך טוב שלא היינו מהססים להוציא עליו 349 שקל. המכירה המוקדמת באתר האינטרנט של קרולינה תימשך עד ה-5.3 אבל אנחנו לא מאמינים שמשהו ישאר עד אז. ומעניין מאוד מתי תהיה האפשרות לקנות את שאר הקולקציה. אז ספרו לנו מה דעתכם רצתם לקנות כבר את הקולקציה של קים??