שלישי שופינג אונליין – קונים אופנה ישראלית


Warning: A non-numeric value encountered in /home/customer/www/are-mag.com/public_html/wp-content/plugins/zeen-engine/inc/class-zeen-engine.php on line 529

יום שלישי – היום המושלם לשופינג. סתם על מי אנחנו עובדות כל יום הוא יום לשופינג. במיוחד אם מדובר בשופינג אונליין ממעצבים ישראלים.  אפילו יותר טוב אם קונים מהמעצבים המדהימים שיש אצלנו בסקשן קונים אופנה ישראלית. אתם מכירים כבר את העניין אז אני לא אחפור… קבלו חמישה פריטים שכולנו חייבים בארון, גם אם יש סגר! אני אדגיש שכולם אבל כולם בהנחה!

1. Signature Sweatpants של Vonberg 

אם עדיין לא קיבלתן את ה-Memo (התזכיר כלומר) אז סווטפנטס (טרנינג) הם הדבר החם החורף (הבנתם כי הוא מחמם בחורף והוא גם טרנד חם). מניסיון אישי קשה למצוא את סווטפנטס המושלם (חפרתי שנתיים באינטרנט נשבעת), למזלנו וונברג פתרו את הבעיה ויש להם את הטרנינג המושלם והוא גם מגיע בשלושה צבעים! אם תרכשו השבוע הוא גם יגיע אליכן תוך 24 שעות! קיצר אנחנו מחכות למחר ששלנו יגיע פלוס נתפלל  שיתקרר כבר כדי שנוכל ללבוש אותו.

https://www.instagram.com/p/B8eIHX9npP4/
2. Cara של Rayo swim 

הקיץ עוד מעט נגמר נכון. אבל אם כבר שופינג אונליין כולנו צריכות, חייבות ודורשות בארון שלנו בגד ים שלם שחור שיושב מושלם על הגוף!  אז אל דאגה ריו עשו את כל העבודה ואתן רק צריכות להזמין מהן וזה יגיע אליכן עד הבית! 

 

https://www.instagram.com/p/CDYxSJwHRqf/
3. Geometric Silver Ring של Sigma 

הטבעת של סיגמא היא הטבעת המושלמת. נקייה פשוט ומתאימה לכל שאר הטבעות שלכן (אם אתן לובשות מיליון טבעות כמוני). אז כל מה שאתן צריכות זה לדעת את המידה שלכן (תעלומה שלא משנה כמה טבעות נקנה אף אחת מאיתנו לא תזכור) ולהזמין! גם פה תקבלו משלוח ישר עד הבית.

 

https://www.instagram.com/p/CDZCPS2Cxlx/
4. Chaneliland T-shirt של Holyland 

לא נראה לי שאי פעם ראיתי פריט של הולילנד שלא אהבתי… אבל אם אני חייבת להמליץ לכן עכשיו רק על אחד (קונספט גרוע שאני בחרתי בעצמי). הייתי ממליצה על הטי שירט המושלמת הזאת שנמצאת בקטגוריית Last chance ועכשיו במחיר מיוחד. רוצו לקנות לפני שייגמר, ואצל HOLY תמיד נגמר.

https://www.instagram.com/p/CAdDDrXn8RB/
5. Margo Dress של Hoko 

השמלה המושלמת של hoko מתאימה לכל עונה. אבל את האמת אני מתה לקנות אותה ולצאת לפיקניק עם סל יפיפייה ולעשות תמונות סופר טרנדיות עכשיו! זו בהחלט השמלה המושלמת לסתיו.

https://www.instagram.com/p/B4y_bDnnSxP/

נו אז מה הכי תפס לכם את העין? כבר הזמנתן את ה-Sweatpants? כבר רצתן למדוד עם סרגל את האצבע כדי להזמין טסעת של סיגמא? מחכים לשמוע מה רכשתן פה בתגובות או בעמוד האינטסגרם שלנו…