5 מותגים ישראלים שעושים סווטס ממש כמו בחו״ל


Warning: A non-numeric value encountered in /home/customer/www/are-mag.com/public_html/wp-content/plugins/zeen-engine/inc/class-zeen-engine.php on line 529

לפני קצת יותר משנה כתבתי לכן, שהפאד לחורפים הקרובים הולך להיות חליפות הטרנינג (או בעברית אנגלית סווטס). אני לא רוצה להיות מאלה שאומרות אמרתי לכן אבל… אמרתי לכן. ועכשיו זה הפך להיות הפאד הכי חם שכולן מחפשות איפה לרכוש. אז תשכחו מ-SHEIN או BOOHOO בשביל לקנות סווטס לא צריך למכור את הערכים שלנו ולתמוך בתעשיות מזהמות… דאגתי למצוא לכן חליפות טרנינג בעיצוב ישראלי שיחממו לכן את החורף. וכך גם תתמכו בעסקים ישראלים מדהימים וגם תהיו אופנתיות. 

לכל מעצב סגנון וסטייל שונה של חליפות טרנינג (חייב למצוא לזה שם אחר) אז תחליטו למי הכי התחברתם ואהבתם וכנסו לקנות!

1. Don’t tell mama

הקולקציה החדשה של דונט טל מאמא כל כך מדוייקת שאין לי מילים. העיצוב, הצבעים והגזרות קולעים בול. זו קולקציה שבדרך כלל לא מוצאים בארץ ורואים רק ברשתות החברתיות. אבל הפעם זה לא אצל האינסטגרמריות מחו״ל זה ממש כאן וכולנו יכולות להזמין הביתה. 

2. Vonberg 

את וונברג הכרתי בזכות מכנסי הטרנינג שלהם בחורף שעבר… רק שהבעיה הייתה שעד שגיליתי אותן כבר נגמר החורף. אל תדאגו יש האפי אנדינג לסיפור. קניתי את ה Sweatpants השחור והמדהים שלהם. הבד איכותי ונעים, הגזרה מחמיאה והם מגיעים בשלושה צבעים. אה והם אפילו בסייל! 

3. Kesh 

גם הקולקציה של קאש היא קולקציה מחורף קודם אבל היא עדיין כל כך רלוונטית שאני חייבת את כולה בארון. כנסו מהר להזמין כי לא נשארו המון מידות. בנוסף, תוכלו למצוא את כל הפריטים בהנחות שוות במיוחד!

4. Tres

בקולקציה החדשה של טרס עם סטורי תוכלו למצוא חליפות טרנינג, ג׳קטי ג׳ינס וטי שירטים תואמים. הם דאגו לנו ללוק מוכן מראש. כל מה שצריך זה לקנות, ללבוש ולצאת מהבית. הצבעים של הקולקציה מדהימים והדיטייל האהוב עליי הוא ההדפסים המדהימים שעל הסווטשירטים והטישירטים. תוכלו לקנות את הקולקציה באתר של טרס או באתר של סטורי.

5. Holyland

החליפות של הולילנד תמיד הכי פרשיות. הם מביאים עיצובים שלא נוכל למצוא בשום מקום אחר, עיצובים מגניבים ומקוריים שעושים את כל הלוק. אמנם הסווטשירט שבתמונה כבר נגמר אבל הסווטפנטס בסייל שווה במיוחד. ובאתר שלהם תוכלו למצוא עוד עיצובים מדהימים.

איזה מהסגנונות הכי אהבתם? האם אתם מכירים עוד מעצבים ישראלים שעיצבו את חליפות הטרנינג היפות ביותר? כתבו לנו כאן בתגובות או ברשתות החברתיות