קונים אופנה ישראלית 5 פריטים חמים שאסור לפספס

אני מנסה לחשוב על סיבות או אירועים מיוחדים שלכבודם אני אמצא לכם את הפריטים הכי שווים לקניה מסקשן אופנה ישראלית שלנו. אבל האמת ככל שחשבתי על זה יותר הבנתי שלא שצריכה להיות סיבה מיוחדת להתחדש בפריט יפה, איכותי ואופנתי מהמעצבים הישראלים המדהימים שיש לנו. במיוחד לא כאשר שאנחנו תומכים בתעשייה שלמה ובמותגים של מעצבים שמייצרים בסופו של דבר, כחול לבן. אז בואו נתחיל בשופינג, אלו הפריטים האהובים עליי מסקשן קונים אופנה ישראלית השבוע וכן כן הם גם בהנחה.

1.Abstract print button down shirt של המעצב אופיר איבגי החולצה המושלמת לקיץ / לחופשה בישראל שתכננתם בבראשית או בחוף באילת (קחו אותי איתכם) ואם במקרה אתם טסים ליוון (אני מקנאה) אז עוד יותר טוב.

https://www.instagram.com/p/CDYD3hGAYwV/

2. Rip black של Amria –  נעלי העקב המושלמות לכל לוק. לבוקר או לערב, לקיץ או לחורף, למועדון או ליאכטה. נעליים שהן השקעה בטוחה לעתיד ותמיד יהיו באופנה.

https://www.instagram.com/p/CCOlGMznfHg/

3.Money basic t-shirt  של Kesh Limited – לא קיים פריט אצל קאש שאני לא אוהבת. חייבת הכל דחוף לארון אבל אם אהיה חייבת לבחור פריט אחד מיוחד לשבוע זה, זו תהיה טי שירט הכסף המדהימה הזו.

https://www.instagram.com/p/B0iYTxIAXi7/

4. תיק נשיאה סרינה של Tes – התיקים של טס הם אגדה אמיתית. כל חובב/ת אופנה ישראלית יודעת שהתיקים של טס הם יפים, איכותיים ונצחיים. 

https://www.instagram.com/p/B-bcCmHnNJY/

5. סנדלי הTerra Sun  של LAX – לא משנה באיזה צבע סנדלי ה-Terra Sun של LAX הן הסנדלים המושלמות לקיץ עם עקב נוח ליום יום וליציאה. הן אחד מהפריטים האהובים עלינו בסקשן אין סיכוי שאי פעם יצאו מהאופנה!

https://www.instagram.com/p/CCXwhe1nauM/

מהם הפריטים האוהבים עליכם? מה הייתם רוצים לקנות ממש עכשיו? מה קניתם ואהבתם? מוזמנים לשתף אותנו בתגובות או ברשתות החברתיות