8 דברים שאף אחד לא מספר על שבוע האופנה

חודש האופנה גורם לכולנו לקנא. אנחנו רואים תמונות וסטורי של בלוגרים/ות, מפורסמים/ות, חיים את החיים הטובים, מתלבשים בבגדי מעצבים, מצטלמים, מוזמנים לשורות הראשונות, שוהים במלונות יוקרתיים, טסים ליעדים השווים בעולם, עם נהגים צמודים ואנחנו בבית, בעבודה ומתים מקנאה.

אבל חכו לפני שאתם מקנאים. חודש האופנה הוא עבודה של ממש שיכולה לעייף ולהתיש ולא ממש זוהרת כמו שזה נראה. נכון אתם לא מאמינים לי כשאני אומרת את זה. גם אנחנו לא האמנו. אני זוכרת שלפני כמה שנים שעדיין היינו בתחילת הדרך ולא היינו מוזמנות ראינו פוסט של קיארה פראני שבו היא העלתה תמונה וכתבה כמה שהיא עייפה משבוע האופנה וחייבת חופשה. אנחנו התפוצצנו מצחוק וישר אמרנו ״מסכנה שלנו איזה חיים קשים״. אבל אז שאת נכנס לזה אתה מבינה את העייפות. ואחרי כמה שבועות אופנה אנחנו אומרות סליחה קיארה, שזלזלנו…

אז הנה 8 שאף אחד לא מספר על שבוע האופנה:

1. אחרי שלושה ימים על עקבים את מתחילה לדמם ברגליים – כל שבוע אופנה מחדש אני שואלת איך ויקטוריה בקהאם הולכת כל יום כל היום ולא מתה. באיזה שהוא שלב את הולכת וכבר לא מרגישה את הרגליים ומנסה להיראות כאילו הכל בסדר. בשבוע האופנה בלונדון עשינו בכל סוף יום 20 אלף צעדים וחצי מהם היו על עקבים כי לא היינו קרובות למלון להחליף.

2. לוקים לשבוע האופנה – בערך שבועיים לפני שבוע האופנה את מתחילה להתארגן על בגדי מעצבים ומארגנת תלבושות מה שמעייף עוד יותר אפילו משבוע האופנה עצמו… כי אנחנו לא קיילי ג׳נר ומעצבים לא מרעיפים עלינו בגדים … (עדיין לא לפחות)

via GIPHY

3. גם אם את חושבת שהלכת סופר מגניבה ולבושה יפה בסוף את תראי מישהי לבושה יפה יותר – בגלל ששבוע האופנה הוא ה-מקום לקבל השראה ולהתלבש מדהים ויש כל כך הרבה אנשים שמבינים באופנה שקורה שאת פתאום רואה אנשים מתלבשים יפה כל כך שבא לך לברוח, לחזור למלון או הביתה להסתתר מתחת למיטה.

4.לעשות שלושה ימים ולעבור מתצוגה לתצוגה גומר אותך – בקושי ישנים. התצוגות מתחילות מוקדם ונגמרות מאוחר ויש בכל יום לפחות 8 תצוגות. ואם את קים קרדשיאן את ממש לא חייבת ללכת לכולם אבל ברגע שאת מסקרת למגזין כמונו, את במשך כל שבוע האופנה שם מהבוקר עד הערב. וככה נראנו בתצוגות האחרונות.

5. את מוצאת את עצמך מחליפה בגדים במקומות לא הגיונים – אם את מהמגזימות (אני) את מחליפה בגדים בערך כל תצוגה או שתיים. ובארץ את לא ישנה במלון שקרוב לחלל התצוגות ואת גם לא תחזרי כל תצוגה הביתה… אז את מוצאת את עצמך מחליפה בגדים באוטו במגרש חניה, בשירותים ציבוריים ובמקומות מזעזעים אחרים. או אם את עמית פשוט באמצע הרחוב.

via GIPHY

6.לא אוכלים – בין תצוגה לתצוגה אין באמת זמן לאכול. מצד אחד אחלה דיאטה. מצד שני את אוכלת במהירות ורצה להחליף בגדים מהר וישר לתצוגה הבאה.

via GIPHY

7. בנוסף לבגדים ולנעליים… איפור – במשך חודש את מתאפרת כאילו את הולכת לחתונה של עצמך עם שכבות של איפור לא הגיוניות שבמשך היום את חייבת לתקן אחרת את תראי כמו שאנחנו נראנו בתצוגות האחרונות בכל יום. ולאחר שבוע… את ממציאה דבר שנקרא דיטוקס לריסים. כדי לעשות חופשה כלשהי לפנים שלך ולאוורר אותם קצת…

via GIPHY

8. וכל זה… בשביל 15 דק של תצוגה….

via GIPHY

ולמרות הכל, לא היינו מוותרות על שום דבר וכבר מחכות לשבוע האופנה הבא, לכאבי רגליים, לדם, לאיפור המרוח ולעייפות שבאה עם הכיף.