אתם חייבים מסכה – מסכות הפנים המומלצות ע״י צוות ARE

בתקופה בה אנחנו לא יוצאים מהבית, מתלבשים או מתאפרים ובחוץ משתוללת מגפה שמאיימת על כלל האוכלוסיה, מסכות פנים הן חובה. אבל לא מסכות פנים כמו שאתם חושבים – מסכות קוסמטיות שיגרמו לעור שלנו להרגיש נפלא כשמשעמם לנו רצח ואנחנו רואים שוב ״מד מן״ בפעם ה-600. בתחילת ההסגר שלחנו לכל אחד מצוות הכתבים שלנו ערכת מסכות לקורונה, בה 3 סוגי מסכות לנסות בזמן הבידוד. אז מה הן מסכות פנים המומלצות ע״י צוות המגזין ובאילו מסכות אנחנו משתמשים בימי ההסגר?   (אל תדאגו את כולן תוכלו להשיג בבתי המרקחת הפתוחים!) 

מסכות פנים לקורונה - מסכות הפנים הקוסמטיות המועדפות על מוות מגזין ARE מסכה לפנים מסכת פנים
ההמלצה של תום  – מסכת הנייר של המותג הקוראני OH K! 

למה אהבת את המסיכה הזו? בניגוד למסיכת תפוח שהרגישה יותר יבשה, המסיכה מלאה בלחות וגורמת להרגיש וואו אחרי השימוש 💖 האם היית ממליץ עליה? כן. בדרך כלל אני לא משתמש במסיכות נייר אבל לגמרי יש מצב שאשתמש בזאת שוב״ את המסיכה ניתן להשיג ברשת BE.

ההמלצה של רעות מסכת הלחות HYDRATION של המותג SIMPLE 

למה אהבת את המסיכה הזו? עור הפנים שלי נוטה מאוד להתייבש ואני תמיד נהנת ממסכה מזינה שרק צריך לפתוח ולהניח על הפנים. האם היית ממליץ עליה? כן. המסכה השאירה את פניי נעימות ואת העור שלי רך. אני מאוד אוהבת את סימפל בכללי כל מוצרי המותג עשוים במיוחד לעור רגיש ולא כמו מוצרים אחרים שניסיתי הם באמת עזרו והעניקו לחות לעור שלי. המחיר של המוצרים מצויין ובמוצרים שלהם אין חומרים מלאכותיים שזה פלוס ענק. את המסיכה ניתן להשיג ברשת סופר פארם.

מסכות פנים לקורונה - מסכות הפנים הקוסמטיות המועדפות על מוות מגזין ARE מסכה לפנים מסכת פנים
ההמלצה של מיכל  – רביבליסט של ג׳ייד – מסכה למיצוק עור הפנים 

למה אהבת את המסיכה הזו?  אהבתי את המרקם שלה, הרגשתי שאני מורחת צבעי שמן על הפנים, אהבתי את התהליך ההרגשה שלה מתקשה ואת הקילוף שלה אחר כך. הרגשתי שהפנים שלי היו חלקות בטירוף ורעננות.  האם היית ממליץ עליה? ברמות, עם זאת כן מורגש שיש שם חומרים כימיים. אז לאלו שמפחדים מחומרים כאלו אולי כדאי לוותר. את המסיכה ניתן להשיג ברשת סופר פארם ו-BE.

ההמלצה של לורי מסכת הלחות HYDRATION של המותג SIMPLE  

למה אהבת את המסיכה הזו?  אהבתי את המסכה כי הרגשתי שהיא באמת עובדת, נותרתי עם פנים לחות וחיוניות גם הרבה אחרי שהורדתי אותה. האם היית ממליץ עליה? לדעתי היא כיפית כפעילות לשבת בצהריים או לבידוד. לא בהכרח פיתרון למקרים קשים של יובש אבל בהחלט בוסט חביב ונעים למידי פעם. את המסיכה ניתן להשיג ברשת סופר פארם.

כולם מדברים על אסקפיזם, אנחנו במערכת מאמינים שהקורונה נתנה לכולנו איזה רגע של חישוב מסלול מחדש. כדי לחשב מסלול בצורה האופטימלית חייבים איזה רגע של שקט מפנק. את כל המסכות בכתבה ניתן להשיג בבתי המרקחת BE או סופר פארם. אנחנו ממליצים, לקפוץ לאחד מבתי המרקחת לקנות את המסכות ולהנות מרבע שעה עם איזה סרט טוב וכוס יין כדי לרגע לשכוח מהבעיות של הקורונה.