אם עוד לא הכרתם, אז תכירו. המותג שסוחף את העולם…

מאת רעות זאנטקרן

האופנה העולמית מלאה במותגים חדשים ומעניינים שצצים כל רגע, רוצים להביא משהוא חדש לסצנת האופנה ורוצים למשוך אותנו דווקא לקנות ולעקוב אחריהם ומהם. והכי חשוב לאמץ את הסטייל שלהם. אבל מעט מאוד מותגים מצליחים לחדש, לעניין ולתפוס לנו את העין.
המותג הבא הוא לא ממש מותג חדש, הוא כבר התחיל את דרכו ב 2014 אבל רק לאחרונה אפשר לראות אותו בכול מקום ומה שאני אוהבת בו שהוא מרענן מעניין וחדשני. לא רואים כזה סטייל בכול יום, אפשר לקחת ממנו השראה בכול שנייה של כל יום ומכול דבר. מהאקססורייז, לבגדים ואפילו לצילומים האומנותיים של הקולקציות.
למותג המסקרן הזה קוראים OFF WHITE, כן כמו שאמרתי בטח כבר שמעתם עליו ואם לא אז ראיתן איזה סלב לובשת פריט או שתיים ולא ידעתם שזה המותג . אז באתי לספר לכן למה אתן צריכות לעקוב לקחת השראה ומי עומד מאחוריי המותג המגניב הזה.

OFF-WHITE STREET STYLE

OFF WHITE היא חברה המבוססת במילאנו שהוקמה ע״י וירג’יל אבל האמריקני. המותג הוא בעצם קוסנפט שמתאים את העיצובים שלו מעונה לעונה והופך את הקולקצייה לתרבות שלמה באופנת הרחוב. ולא רק של וירג׳יל אבל יש את החברה המגניבה העכשיוות והמצליחה ביותר הוא בנוסף להכול גם די ג׳יי מצליח שהיה מועמד לגראמי. בין לבין כול הקולקציות שהוציא בשבועות האופנה וירג׳יל עשה גם שיתופי פעולה עם נייקי ועיצב להם מחדש את הנעליים המיתולגיות – AIR FORCE 1. אין ספק שאי אפשר להתווכח עם הכישרון של וירג׳יל ועם עתידה של החברה המגניבה. ואני צופה שהיא תהפוך להיות גדולה יותר ומצליחה יותר.

מה שאני מאוד אוהבת במותג הוא שהוא מלא באומנות עכשווית שמעורבת עם אופנה עילית ואופנת הרחוב. זה מקום חדש בעולם האופנה שלא ראינו בשום מותג אחר וזה למה הוא כל כך מעניין וחדשני. וירג׳יל הוא אמן שמשקיע בכול פרט קטן במותג שלו. יוצר יצירות לבישות, צילומים מעניינים ואומנותיים ויוצר סרטונים מרתקים של התצוגות שלו.

בקיצור תתכוננו להיסחף וממליצה לעקוב מהר באינסטגרם לקבל השראה ואולי גם לקנות.

 

ACTION HOUSE” OFF-WHITE C/O MAXFIELD LA” G

 MENS PRE FALL 2018 COLLECTION  

OFF-WHITE C/O BOYZ NOIZE “MAYDAY” CAPSULE COLLECTION

WOMENS PRE FALL 2017 COLLECTION

עמית זאנטקרן

עורכת ראשית

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.