אני לא יכולה לחכות יותר לקליפ החדש של אריאנה

כבר שבוע שאריאנה גרנדה מעלה תמונות מצילומי הקליפ לשיר האחרון שהוציעה ״thank u, next״ ומתגרה בכולנו. בשיר היא מתארת את מערכות היחסים שהיו לה ומה היא למדה מהן. השיר מגיע ממש אחרי שביטלה את האירוסים (הממש) מהירים עם פיט דיווידסון ואחרי שמק מילר, החבר שלה לשעבר, התאבד. אבל למה אני כל כך מחכה לו אתם שואלים? כי בקליפ היא הולכת לשחזר את כל סרטי הבנות האהובים עליי בעולם! תוהים על איזה סרטים מדובר? אז היא התחילה והעלתה טיזר לפני שבוע עם התמונה הראשונה…

 

בתמונה הראשונה למי שלא מכיר היא מחופשת לאל וודס מ״הסרט לא רק בלונדינית״, ומצטטת אותה בכיתוב מהסרט: ״מי שאמר שכתום זה הורוד החדש היה לגמרי מעורער בנפשו״ וכמובן אם תשימו לב לתיוג מיקום -אוניברסיטאת הרווארד. יום אחרי היא העלתה עוד 3 תמונות (!!!)

בתמונה הזאת אריאנה בתור מעודדת עם ראשי התיבות של השיר תפורות על המדים במקום שבדרך כלל כתובה שם הקבוצה ועם ציטוט של מיסי מהסרט ״מעודדות צמודות״. אם אתם לא זוכרים את הסצנת קבלה שלה לקבוצה, אז הגיע הזמן לפתוח את הVOD ולהוריד את הסרט.

יומיים אחרי זה, היא העלתה את שרשרת התמונות האחרונה שבהם היא משחזרת את סרט הקאלט המפורסם ביותר בקטגוריה ״ילדות רעות״. בתמונות היא לא אחרת מאשר, רג׳ינה ג׳ורג׳ ועל ספר ה״burn book״ כתוב בעצם שם השיר. חברתה הטובה מהסדרה ״ויקטוריוס״ אליזבת גיליס מגלמת את הדמות של לינדזי לוהן, קיידי הרון. ואולי הכי מטורף, לקליפ היא הביאה את ג׳ונתן בנט, השחקן ששיחק את אהרון בסרט המקורי.

את הדבר האחרון בהחלט העלתה ממש עכשיו, סרטון טיזר שהוא כל מה שציפינו שיהיה בקליפ וגרם לי להתלהב כל כך על הביצוע המצויין, שראיתי אותו כבר שלושה פעמים.

אז כנסו לאינסטגרם של אריאנה תראו בעצמכם את כל התמונות שהיא העלתה ואם אתם מעריצים של כל הסרטים כמוני, תתלהבו מהגאונות ומהשחזור המצויין. וכמובן מי שעדיין לא ראה אותם כדאי ללכת לראות  במהרה ולהבין את ההקשרים.

רעות זאנטקרן

עורכת ראשית

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.