5 חשבונות אינסטגרם מומלצים של Body activists

לכבוד חודש דימוי הגוף במגזין בחרתי לכן 5 דוגמניות אקטיביסטיות שחשבונות האינסטגרם שלהם לא רק מושקעים ויפים, הן יפות בעצמן, מעלות תמונות מלאות ביטחון ולא מתביישות בגוף שלהן. וכמובן המטרה העיקרית שלהן היא לעודד את כולנו לאהוב את עצמנו בדיוק כמו שאנחנו לא משנה איך אנחנו נראות או איזה מידה אנחנו לובשות. האם האינסטגרם יכול לעשות גם דברים טובים ולא רק לקלקל את הדור החדש? אני חושבת שכן והן אלה מוכיחות את זה.

Bella Golden – דוגמנית אמריקאית מהממת שבפוסטים שלה משתפת את הרגשותיה לגבי הגוף שלה, את חוסר הביטחון ואיך היא מתמודדת איתו ובכך גורמת לכולנו להרגיש הזדהות.

https://www.instagram.com/p/BxFyMYegBVL/

Saffi Karina – היא לא רק יפה היא גם אקטיביסטית שמנסה לעזור לאנשים להיות מודעים למחלות נפשיות וכיצד לעזור אחד לשני.

https://www.instagram.com/p/BxbFPjjB4iv/

Bree Mccann- העמוד שלה נפתח עם משפט בביו שאומר ״תשנו את העולם לא את הגוף שלכן״ משפט שאני מאמינה בו כל כך ומהווה המון השראה לאהבה עצמית.

https://www.instagram.com/p/BxThffyhNwm/

Louise O’Reilly- היא דוגמנית, בלוגרית וBody activist ובכל הפוסטים שלה תוכלו למצוא המלצות וטיפים לשילוב בגדים והיכן למצוא את הבגד שהיא לובשת שיתאים למידה שלכן!

https://www.instagram.com/p/BxahZQYghWa/

Felicity Hayward – לא רק שהיא מהממת היא הקימה תנועה בשם ״self.love.brings.beauty” ובה כולם יכולים להשתתף לבוא להרצאות, אירועים ולהיות חלק ולהפיץ אהבה עצמית.

https://www.instagram.com/p/BxN5C1GHpEM/

מה דעתכן? האם האינסטגרם יכול לעזור לנו לשנות את החשיבה? האם התמונות והכנות של הנשים הללו ילמדו אותנו לאהוב ולקבל את עצמנו? נשמח לשמוע אתכן בתגובות למטה!