שופינג לליל הסגר

סגר שלישי בא עלינו לטובה (?) ואני לא יודעת מה איתכם.ן אבל עבורי הסוג האהוב ביותר של תרפיה הוא שופינג תוך כדי רביצה. משבר הקורונה עשה נזק עצום לעסקים הקטנים בארץ אבל החדשות הטובות הן,  שיש מה לעשות- ל ק נ ו ת. באותה נשימה מעודדת קנייה אומר שבשנים האחרונות פיתחתי מודעות לתרבות הצריכה הרעילה שאנו חיים בה ועל ההשפעות הסביבתיות המסוכנות שלה על העולם שלנו. ולכן, היום כשאני קונה אני חושבת פעמיים מה אני באמת צריכה? מה ישמש אותי לאורך זמן? באילו עסקים אני רוצה לתמוך כשאני יודעת שהם מפרנסים בכבוד את בעליהם וכל מי שחלק במלאכה? לפניכם.ן רשימת דברים שיעבירו לכם את הסגר נעים נעים והכל תוצרת הארץ. בתאבון. שופינג נעים. 

משהו נעים ללבוש 

איפה? Retema במה חושקת נפשי? טרנינג שמנתאם להיות בבית אז רק בטרנינג שיק-הלם-לולי של רתמה אהובתי, שעושה כמו תמיד חיל והמעצבת היחידה בארץ שמגיעה עד מידה 56! 

טווח מחירים- 75 ש”ח עד 600 ש”ח. למותג טווח מחירים סופר נגיש ומאפשר בהתחשב בעובדה שמדובר בפרטי מעצבים!  תמיד עם הנחות והטבות. הכי כיף לתמוך בעיצוב מקומי  3>

משהו נעים להוסיף לשגרה 

איפה? Simee via nature,  סימי הוא מותג טיפוח קטן ומשפחתי שמבקש להביא את הטבע לשגרת הטיפוח שלנו במה חושקת נפשי? אבן גוואשה (מומלץ לשלב עם מורנינג סרום). סגר זה הזמן המושלם לפצוח בהרפתקאות טיפוח חדשות, אני אישית מכורה לגוואשה ומאחרת קבוע לפגישות בוקר כי אני נסחפת איתה.

טווח מחירים – 13 ש”ח – 120 ש”ח

משהו נעים לקרוא 

איפה? הוצאת כתר במה חושקת נפשי? ״החיים קצרים אל תקני את הנעליים״ – שלי גרוס ומיכל לוי ארבל אם לא נקרא איך נדע? את ״החיים קצרים״ סיימתי ביומיים בסגר הקודם. קריאת חובה נגישה ומומלצת על המחיר האמיתי של אופנה מהירה. 

טווח מחירים –  58 ש״ח (עכשיו במבצע!)

משהו נעים לענוד 

איפה? טלל׳ס במה חושקת נפשי? עגילי קו סגולים. תכשיטים תמיד גורמים לי להרגיש חגיגית- חוגגת את החיים, את עצמי ואת העובדה שאני לא צריכה ללבוש חזייה. לא משנה לאן (לא) הולכים הם עושים שמח בלב, תכשיטים נפלאים המיוצרים בעבודת יד מעץ ממוחזר בתל אביב.

טווח מחירים – סייל על כל העגילים באתר לקראת סוף השנה! 

משהו נעים לרחם שלך 

איפה? Modi bodi במה חושקת נפשי? בדגמי red החדשים. אם עוד אין לכן את תחתוני המחזור המופלאים של מודי בודי, עכשיו יש לכן את כל הזמן והנוחיות של ביתכן להתאהב. כבר כמה חודשים שאני מכורה קשה למוצר הגאוני הזה שטוב לי ולסביבה. (ויש גם מכנסיים ובגדים ים!)

טווח מחירים – 115 ש”ח – 625 ש”ח 

משהו נעים לנעול 

איפה? טבע נאות במה חושקת נפשי? דגם אופק לגברים, אפקה לנשים. בשתי מילים- נעלי.בית. (ואוקיי גם לגיחה לסופר לתחזוק מאגר היין) וכשאני אומרת איכות אני מתכוונת שיש לי את אותו הזוג מכיתה ז׳.

טווח מחירים- 120 ש”ח – 550 ש”ח

משהו נעים לנפש 

איפה? בזום! במה חושקת נפשי? הרצאה של יערה קידר. יערה קידר הנפלאה אוצרת והיסטוריונית אופנה, תיקח אתכם.ן למסע מופלא במחוזות האופנה, אומנות, תרבות והיסטוריה. זכיתי להגיע להרצאה שלה בלייב לפני הקורוני והיא כל כך מילאה את ליבי. תמלאו כוס יין, שימו אודם אדום ושבו להקשיב לידע המרתק והקסום שלה בשלל נושאים מעניינים!

טווח מחירים – 69 ש”ח

משהו שנעים לתת במתנה 

איפה? Zushe במה חושקת נפשי? עגילי חישוק מזהב 14k. עסק משפחתי לתכשיטי זהב וכסף שמבקשים ליצור פריטים על זמניים, כאלה שמקבלים במתנה מאמא ומעבירים באהבה לבת, השקעה לטווח ארוך מה שנקרא.
הזדמנות מהממת לרכוש תכשיט עם משמעות מיוחדת לילדי ינואר שאולי יחגגו רחוק מכם.ן פיזית אבל קרובים קרובים בלב. 

טווח מחירים – 150ש״ח- 3000 ש״ח

משהו נעים למרוח 

איפה? Reelie במה חשקה נפשי? face duo. מאוהבת בצמד הזה עוד מהסגר הקודם. כשזה נוגע לטיפוח אני תמיד מעדיפה טבעי. מה טוב שרילי עושים טיפוח טבעי, טבעוני שלא מנוסה על בעלי חיים ומיוצר בארץ וכל הטוב הזה  – גם אשכרה עובד, הפנים שלי מעולם לא היו כאלה רכות ומלאות לחות, מכורה. name a more iconic duo!

טווח מחירים 58 ש״ח – 219 ש״ח