הורוסקופ עפ״י עליזה – בחודש יולי יהיה טוב לכולם!

תמיד קראתם את ההורסקופ שלכם בראש 1 או לאשה וחיכיתם שהרגע שהם תיארו יגיע, אבל הוא לא הגיע. אל דאגה, ״האסטרולוגית״ שלנו עליזה, שהיא אישה שמשפט אחד לא יספיק כדי להגדיר אותה ואת גדולתה, הכינה לכם הורסקופ ריאלי, משעשע והכי חשוב אמיתי. בחודש יולי יהיה לכולם טוב, טוב כמעט לכולם…

סרטן – השנה שלכם מתחילה על רגל ימין ודברים חדשים מחכים להתממש. אתם מרגישים מוכנים לנוע מעבר לאזור הנוחות שלכם ולצאת מעבר לאופק. רק רגע לפני שאתם אורזים את התיקים וזורקים את שאר החיים שלכם לפח, כדאי לוודא עם רשות שדות התעופה שלא מתוכננת איזושהי שביתה שתהרוס לכם את התוכנית. ?

אריה – את החודשים האחרונים שלכם העברתם בחלומות ובהייה באוויר. ובכן אריות יקרים, הגיע הזמן שלכם להתעורר ולהזכיר לכולם מי פה מלך החיות כי העקרבים בטח לא יהססו לרשת את הג’וב. כוכב יופיטר שנכנס החודש למזל סרטן יכול לעזור ולהועיל לכם לפתוח חלון של הזדמנויות אז סיגרו את המזגן, צאו החוצה וקדימה לעבודה! ?

בתולה – נראה כי החודש חיי החברה שלכם מעניינים יותר מאי פעם ואתם עומדים להנות ממפגשים חברתיים רבים וממפגשים רומנטיים. הקפידו לזכור את הרגעים המיוחדים שתחלקו עם אהוביכם ובבקשה מכם בלי תמונות של “התחלנו” או תמונות של”אני והיפות שלי”. תהנו. ?

מאזניים – אתם עומדים להיכנס לתקופה של עומס ולחץ וזה לא יהיה נעים לראות מאזניים יוצא מאיזון. על כן המלצתי אליכם החודש היא להרבות במדיטציה ולשמור על קור רוח בכל דרך אפשרית. אינסוף של סדנאות מוצעות בכל הארץ בסכומים מופקעים, בחרו לכם אחת ובום שאנטי עליכם. ?

עקרב – השפעה בלתי אוהדת של הכוכבים מופנית כלפיכם בחודש יולי אך אל דאגה עקרבים יקרים כי יופיטר הצדיק עדין נשאר לצידכם ועוזר לכם לשמור על המורל. אחרי הכל, אתם אלופים בלהפיק את המיטב מכל סיטואציה, רק חכו בסבלנות לרגע הנכון לפני שאתם לוקחים סיכונים ויוצאים במסע הנקמה שלכם נגד השמיים. ?

קשת – למי מכם ששרדו את השיעמום שאפיין את מזלכם בחודש שעבר, מצפה דוקא חודש סביר עד כדי נחמד. חיי החברה שלכם שוב מתעוררים וחלקכם אפילו תקבלו הצעה לקידום בעבודה. זהו אולי לא הזמן הכי טוב למהפך קיצוני אבל אתם לפחות שוב חלק ממחזור החיים. ברוכים השבים. ♻️

גדי – נאלצתם לספוג לאחרונה דחיות וקשיים לא מעטים אבל כנראה שבהשפעה החיובית של השכנים שלכם במזל קשת אתם עולים בחזרה על דרך המלך והדברים מתחילים להסתדר. אל תשכחו כמובן לומר תודה ואולי לקנות להם איזו מתנה קטנה. היפרדו לשלום מן הדפוסים הישנים שלכם ופנו את המקום לעתיד. במילים אחרות, שחררו חברים כי מחר מתים. ?

דלי – ונוס היפה מסתובבת ביניכם וזהו זמן נהדר לאהבות חדשות ולרומנטיקה. אתם הרבה יותר הרמוניים עם הסביבה ועם האנשים בקרבתם אך אל נא תבזבזו אנרגיות על פלרטוטים מיותרים וחסרי משמעות. עדיף שתשקיעו את זמנכם במציאת חבר אמת או אהבת חיים. אם זה בכל זאת לא מסתדר, תמיד תוכלו לרכוש בובה מתנפחת באלי אקספרס ולקרוא לה גלדיס. ?

דגים – כל מי שאתם פוגשים לאחרונה רוצה בקרבתכם. אנשים מרגישים איתכם בנוח ופונים אליכם בתכיפות רבה כדי לבקש מכם עצה. למרות שאתם נחמדים מטבעכם, לא תמד נוח לכם עם הפופלאריות לה זוכים וזה די מתיש אתכם נפשית. שמרו על זכותכם למרחב אישי ואל תתביישו לסנן שיחות או לתלות שלט: פה זה לא מודיעין. ☎️

טלה – החיים יציבו בפניכם אתגרים החודש והתחושה תהיה כבדה כמשקל הצמר שעל גופכם. האפשרויות הן כאלו: לגזום את הצמר וללמוד לקחת החיים בקלות כדי שתוכלו לנטר מעל הקשיים או להיכנס עם הראש בקיר ולהמשיך לסבול מחום. הבחירה היא שלכם יקירים. ?✂️

שור – יש לכם תמיכה מלאה מונוס, הכוכב האישי שלכם, ובשיתוף פעולה עם יופיטר ולקראת אמצע החודש תרגישו באפקט שלהם באופן משמעותי. אתם בריאים וחזקים והפוטנציאל שלכם רק מחכה להתממש. חודש יולי הוא שלכם ובשבילכם אבל בשביל לזכות בפרס הגדול עליכם לוותר על העקשנות הידועה שלכם. נסו לזרום ולא לדפוק את הכל. ?

תאומים – החודש לא קורה אתכם שום דבר מסעיר וכמעט ששכחתי בעצמי שאתם חלק מגלגל המזלות. אל תיקחו את זה קשה ובטח לא באופן אישי, לכולנו יש תקופות שאנחנו קצת שקופים. מה שנותר לכם הוא לשרוף הזמן הרב שיש לכם החודש במשחקי קנדי קראש או כל שטות אחרת ולחכות לחודש הבא. אללה מאהק. ?

אז מי זו האסטורלוגית שלנו? קוראים לה עליזה.

וכמו שאמרנו קודם משפט אחד לא יספיק לתאר אותה, היא  מפיקה, מארחת אומנים, מטפלת ומנחת סדנאות. היא גם מאמינה שהומור משחרר הרבה יותר מבכי ומשתדלת לקבל את החיים בקלות. רוצים לשמוע ממנה עוד? זה הזמן לעקוב אחריה בפייסבוק או באינטסגרם או באתר שלה. אבל הכי כדאי, לחכות להורוסקופ של חודש הבא!