יכול להיות שהחודש תמצאו את עצמכם באזיקים – הורוסקופ עפ״י עליזה

תמיד קראתם את ההורסקופ שלכם בראש 1 או לאשה וחיכיתם שהרגע שהם תיארו יגיע, אבל הוא לא הגיע. כמו בכל חודש האסטרולוגית שלנו, הכינה לכם הורסקופ ריאלי, משעשע והכי חשוב אמיתי. ובחודש אוגוסט יש סיכוי שתמצאו את עצמכם באזיקים…

אריה  עונת הליקויים נמצאת בעיצומה וגורמת לכם לרצות להתחדש לקראת יום ההולדת, אבל האמת היא שאין זה הזמן לשינויים קיצוניים. אין זה הזמן אפילו לשינויים קטנים. הטיפ שלי אליכם החודש הוא לקחת אוויר ולצעוד לאט לכיוון השינוי. החודש רק החל והדרך עוד ארוכה ומפותלת. מזל טוב ?‍♂️

בתולה – מרקורי הכוכב שלכם עבר לנסיגה כבר בשבוע שעבר ואיתו גם רוב הכוכבים והדבר הופך את החיים שלכם למסובכים אפילו יותר. כן האנרגיות ירודות, כן המטלות מרובות, כן היחסים לוחצים, כן יש אור בקצה המנהרה אבל פשוט לא רואים אותו ?
מאזניים – ונוס נכנסת למזל שלכם באמצע החודש ומשפרת מעט את המצב כך שלפחות מהבחינה הרומנטית לא הכל שחור. תשוקות רדומות מתעוררות שוב לחיים ואתם צפויים להתאהב באנשים מן העבר. חשוב שתבינו שמדובר בדבר חולף וחלילה שלא תיקשרו, אלא אם כן זה באזיקים, למיטה. ?
עקרב – בימים הקרובים יתעורר אצלכם החשק להרחיב אופקים ולמעשה הרצון שלכם להמציא את עצמכם מחדש הולך וגובר ואתם מרגישים מוכנים לשבור את הקירות לשם כך. אני שוב מזכירה, קחו בחשבון שמדובר בחודש עקשן וקשוח יותר מכם. אז שימו לב, מתי אתם שוברים את הקיר ומתי אתם שוברים את הראש בקיר. ?
קשת – חופשה קצרה הייתה יכולה לעזור לכם להישמר מצרות ולהוריד את רמת הסטרס אך לרוע מזלכם הליקוי סוגר החודש את ציר ישראל – חו”ל ולא נראה שתצליחו לעקוף את זה. בכל זאת לא מדובר בכביש החוף ואין דרכים חלופיות. כל שתוכלו לעשות בינתיים הוא להמתין עוד קצת ולנסוע עם כל העם בחגים. ?
גדי – בניגוד לשאר הגלגל, הגדאיים מצליחים לשמור על יציבות יחסית וגם אם אתם מבולבלים ושקועים במחשבות כמו כולם, אתם לפחות מצליחים להסתיר את זה מהסביבה ומעצמכם באמצעות עיסוקים וסידורים משעממים וחסרי משמעות. אולי כדאי שתשקלו להקדיש קצת זמן לדברים שבאמת מעניינים אתכם במקום לברוח לסידור הארון. ?
דלי – גם אתם כמו כולם מושפעים מהליקויים ומנסיגות הכוכבים אך למרות כל הבלבול הדיסה והרמוניה שמאפיינת את חודש אוגוסט, אתם מצליחים לשמור על איפוק וסבלנות. כנראה שאתם פשוט בוחרים את המלחמות שלכם טוב יותר. נקודה למחשבה: אם הבחירות שלכם כל כך מוצלחות, למה שלא תבחרו בשלום?!☮
דגים – בתחשוה חזקה של שליחות אתם עושים מאמצים לאהוב ולהקשיב לכל מי שנמצא בסביבתכם. אתם לא פיצה ולכן לא תוכלו לרצות את כולם, אבל כפרה עליכם שאתם לפחות מנסים. ירח מלא לקראת סוף החודש יקרב אתכם שוב לעצמכם ויעורר את ההשראה שלכם. במילה אחת – סבלנות?
טלה – חרדות וספקות ילוו אתכם בחודש זה ואתם מתקשים להתמודד עם החיים. השקט לא יאחר מידי להגיע גם אם כרגע זה לא נראה ככה. בנתיים אולי זה לא רעיון טוב שתישארו לבד עם עצמכם ליותר מידי זמן. אז תדאגו להזמין את עצמכם למקומות ולהתעלק על כמה שיותר חברים, מה שבטוח זה זול יותר מבייביסיטר ?
שור – אתם דווקא מרוצים מהשינויים הרבים במפת הכוכבים ומקדישים את הזמן לעצמכם ולבריחה מהשגרה של חייכם שעמדו במקום זמן רב עם קריירה תקועה ויחסים לא מחייבים. לא נראה שמשהו מסעיר במיוחד יקרה לכם גם בתקופה הקרובה. אז אני במקומכם הייתי בורחת גם כן. וכמה שיותר רחוק. ?
תאומים – סערות ריגשיות וסכסוכים בינכם לבין עצמכם גורמים לכם להתווכח ולריב עם הסביבה. אתם לא מתכוונים לפגוע באחרים אבל זה מה שיוצא לכם וההרגשה היא שאתם לא רצויים בשום מקום ובצדק. עד שתפתרו את העניינים שלכם, עצתי אליכם החודש היא למעט להתערב או להתערבב. שבו קצת לבד. עם עצמכם. בחושך. ?️‍♂️
סרטן – השנה שלכם אומנם התחילה ברגל ימין אבל חודש אוגוסט לא פוסח ולא מרחם על אפחד וזה כולל אתכם. האנרגיות הגבוהות של חודש שעבר מתפוגגות לאיטן וזה עלול לעלות לכם בבריאות אם לא תדאגו לנוח. אתם צריכים להחזיק מעמד ולחכות לישועות שספטמבר יביא עימו אז קחו מספר והמתינו בתור. ?

אז מי זו האסטורלוגית שלנו? קוראים לה עליזה.

וכמו שאמרנו קודם משפט אחד לא יספיק לתאר אותה, היא  מפיקה, מארחת אומנים, מטפלת ומנחת סדנאות. היא גם מאמינה שהומור משחרר הרבה יותר מבכי ומשתדלת לקבל את החיים בקלות. רוצים לשמוע ממנה עוד? זה הזמן לעקוב אחריה בפייסבוק או באינטסגרם או באתר שלה. אבל הכי כדאי, לחכות להורוסקופ של חודש הבא!