תתפסו את החיים חזק בביצים – הורוסקופ עפ״י עליזה

מאזניים- סופסוף ובשעה טובה ונוס באה לבקר אתכם כבר באמצע  החודש וזה מגביר את הקסם שלכם ואת המשיכה אליכם. אתם מלאי חיוניות ומרגישים חגיגיים לקראת יום ההולדת שלכם. גם מושכים וגם חיוניים לא קורה כל יום חברים לכן עצתי אליכם היא לתפוס את החיים חזק בביצים ולהנות כל עוד אתם בשיא.  מזל טוב.??

עקרב- ייתכן שתאלצו לקבל על עצמכם תפקיד מסוים ואתם לא בטוחים שזה שווה את המאמץ. חשוב לבחון לעומק את ההצעה כדי שתוכלו להכפיל את הסכום שאתם מבקשים ולא לוותר מיד. אחרי הכל, לכולנו יש מחיר אז עדיף שזה יהיה מחיר גבוה אם אתם בכל מקרה תקועים עם זה.?

קשת- הרצון שלכם להתפנק עלול לעלות לכם בבזבוזים ובהוצאות מיותרות. אתם כבר לא ילדים ואמורים לדעת שלאדם אין ממש שליטה על החיים אז לפחות למדו לשלוט בעצמכם כדי שלא תצטערו אחר כך. במילים אחרות, זה לא הזמן לשופינג, אז חכו ממש עוד קצת עד לסיילים הטובים כדי שלא תצאו פראיירים.?

גדי- החודש מומלץ מאוד שתשקיעו קצת יותר בבריאות ובגוף שלכם שכבר זועק לתשומת לב אחרת תגמרו לא טוב. הקיץ כבר תכף מסתיים ואולי לא זכיתם ללבוש בגד ים של גומיגם בגוף חטוב אבל בחורף לפחות תוכלו להתחבא מאחורי מעיל גדול. דיאטה היום! לא מחר, היום!?

דלי- כל נושא הקריירה בחייכם טעון שיפור מיידי. יש לכם כשרון מדהים לפתח קשרים ואז לנצל אותם אז למה אתם מחכים?! בטוח שיש מישהו בקרבתכם שיכול להציע לכם עבודה מעניינת, או עבודה משעממת אבל העיקר שתצאו לעבוד. טיפ שלי אליכם החודש הוא בכלל מסר מבריטני: You want a Bugatti? !!You want a Maserati? You better work bitch ?

דגים-  החודש מביא עמו פוטנציאל רב שלא כדאי לכם לפספס ואתם מוצאים את האיזון בין האינטרס האישי שלכם לזה של האחרים. נראה שאתם מצליחים לשכנע את כל העולם ולהציג את עמדתם בכל מצב בצורה הכי טובה  שאפשר אבל אותי זה ממש לא משכנע אז נסו להביא לידי סיום כמה שיותר מטלות כי לא תהיו כאלו ברי מזל גם בחודש הבא.⚖

טלה- אומנם תמה עונת הליקויים שעברנו בחודש שעבר וזה מעיד על תקופה של זרעים חדשים, אך על פי דיווחי התנועה של המסוק של פלאפון, עדין צפויים לכם  מעט עיכובים ותסכולים עד שתוכלו להנות מכך. החיים רצופים אתגרים יקיריי ומי שרוצה להצליח, צריך לתת השקעה ולא להתלונן, כי בסופו של דבר ההשקעה משתלמת, או שלא, ואז סתם בזבזתם את החיים.?

שור- האגו שלכם החודש בולט יותר משלטי החוצות על מגדלי עזריאלי והדבר עשוי לנהל אתכם ואף לסבך. במקום להיגרר למאבקים, היו סבלניים בכל הכוח ונשמו עמוק עד שמיקומו של כוכב מרס משתנה לקראת סוך החודש.

נקודה של אופטימיות: אם אתם מחפשים זמן טוב לחגיגות, זה יקרה במהלך הסופש הקרוב ובמידה ואחרי כל המאבקים לא יישארו לכם חברים, תמיד תוכלו לצאת לחגוג עם האגו שלכם.?

תאומים- אתם ממש חיות חברתיות שקורעות את העיר ואפילו פריס הילטון שוקלת לעזוב את חגיגות הקיץ באיביזה ולהצטרף אליכם, אבל יש מי שנפגע מהתנהגות הבליינית שלכם ואלו בני הזוג שלכם שצמאים למעט תשומת לב מאחר ששכחתם אותם בבית. עצתי אליכם החודש, היא לפנק את בני הזוג באיזה ערב רומנטי או פיקניק בפארק או שלא יהיה לכם בן זוג לחזור אליו כשיסגרו את המסיבה.??‍?

סרטן- בני מזל סרטן עומדים החודש בפני תקופה של קידום בעבודה ואף צפויות נסיעות עסקים לא מעטות, בעיקר לחו”ל. אתם עובדים קשה ודואגים לרווחה הכלכלית שלכם ובאמת שכל הכבוד לכם אך הדבר גורם לכם ללחץ נפשי ולעומס רב ולא ברור כמה זמן תחזיקו מעמד עד שתפילו את עצמכם מהרגליים. בינתיים תנו לעצמכם לנוח בין הטרמינלים, רק שימו לב בבקשה שאתם אכן עולים על הטיסות הנכונות כדי שלא תמצאו את עצמכם בטעות במדינה עוינת?

אריה- לאחר חודש רווי בליקויים אתם כמעט מוכנים להיפרד מן הדפוסים הישנים. תוכלו לשמור על הישן והמוכר כזכרון אבל הגיע הזמן להביט אל העתיד! הפסיקו להתחבא ביער וצאו החוצה. יש שם עולם שלם בחוץ שלא מחכה לכם אבל אתם יכולים בהחלט לנסות ולקחת בו חלק. תצליחו.?

בתולה – החופשה שתכננתם תאלץ להידחות מעט אבל זה רק מפנה לכם זמן לעשות עוד מהשום דבר שאתם עושים כרגע. המשפחה שלכם לעומת זאת זקוקה לכם ותוכלו להקדיש להם את הזמן שהתפנה לכם. טיפ: תוציאו את הראש מהתחת ותנו קצת מעצמכם לאחרים. ‍?‍♂️