ההופעה הבלתי נשכחת של ביונסה בפסטיבל קוצ׳אלה

כן אם אתם קוראים את זה כנראה שאתם כמונו, לא בקוצ׳אלה… וכן כנראה שגם אתם פספסתם את ההופעה הבלתי נשכחת של ביונסה אתמול שהפתיעה את קהל המעריצים שהגיע לראות אותה, אבל בגדול.

אז אחרי כמעט שנה שביונסה לא הופיעה וממש לפני שהיא יוצאת למסע הופעות עם ג׳יי זי בפעם השנייה (שאולי כן ואולי לא יגיעו גם אלינו) היא הופיעה אתמול, יום ראשון בפסטיבל קוצ׳אלה. הופעה שכולם חיכו לה! היו המון שמועות לגבי ההכנות להופעה הזאת, אנשים אפילו הימרו מה ביונסה מתכננת לקהל שיגיע לראות אותה בקואצ׳לה אבל כמו תמיד ביונסה הפתיעה את כולם. ברגע שהיא עלתה לבמה יחד עם עוד 2 בנות זה כבר היה ברור, ביונסה תכננה הופעה בלתי נשכחת והעלתה איתה לבמה את חברות הלהקה שאיתה היא התחילה את המסע שלה, דסטאניז צ׳יילדס.

וזה לא הכל, ההופעה של ביונסה אתמול הייתה הפעם הראשונה שאישה אפרו-אמריקאית הייתה המופע הראשי בקואצ׳לה, היא נכנסה להיסטוריה כהופעה הכי ארוכה שגם אי פעם נראתה בקואצ׳לה (26 שירים שהם פחות או יותר כל השירים שהיא אי פעם הוציאה בקריירה שלה) ושברה שיאי צפייה באינטרנט. בין דסטניז צ׳יילדז לשירים שלה, ביונסה העלתה לבמה גם את אחותה סולנג׳ ואפילו את ג׳יי זיי ששר איתה את השיר ״דה ז׳ה וו״. כל זה כשהיא שרה רוקדת את נשמתה ולובשת מלתחה שלמה שעיצבו לה בבית האופנה באלמין.

אנחנו התרגשנו, בכינו וכעסנו שלא היינו שם לראות את ההופעה המטורפת אבל אל תדאגו. הבאנו לכם את הסרטון המלא של ההופעה כדי שחס וחלילה לא תפספסו את הרגע ההיסטורי הזה.

מה אתם חושבים? הפציצה? היה מדהים? אנחנו בהחלט מחכים לשמוע… כתבו לנו בתגובות בפייסבוק או באינסטגרם

עמית זאנטקרן

עורכת ראשית

צלמת אופנה קיראיטיב דירקטור ומייסדת מגזין ARE

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.