המותג free people מגיע לארץ – כן שמעתם נכון, ולא זה לא רחוק.

בדיוק כמו שהכותרת אומרת, המותג אמריקאי אהוב הפשניסטות ואושיות האופנה free people מגיע לישראל! מתרגשים? גם אנחנו, חנויות בסגנון של free people אין כמעט בארץ, העיצוב המיוחד והקליל עם הבדים הפרחוניים והגזרות המיוחדות שאי אפשר לראות בחנויות כמו זארה ו-H&M וזה בדיוק מה שחסר לנו, לפחות לי לא יודעת מה איתכם.

למי שלא מכיר את המותג, free people הוקמה אי שם בשנות ה-70 בחנות אחת קטנה שפתח ריצ׳רד היין שמשכה את כל הצעירים של האזור לקנות ממנה. מתוך ההצלחה הזאת הוא ואשתו החליטו לפתוח עוד חנות ולשנות את השם, הפעם ל-urban outfitters. החנות השנייה כמובן, הפכה להצלחה ענקית ובשנת 1984 החליט הזוג להחזיר את “free people” ועשו זאת בעזרת קולקציה בשם הזה שנמכרה בחנויות של urban outfitters. מאז ועד היום נפתחו חנויות בכל רחבי העולם ועכשיו חצי שנה אחרי שנפתחה החנות של אורבן בארץ נפתחת חנות של נחשו מי, free people. איפה זה יקרה? הפעם במרכז, בקניון רמת אביב.

אז אם אתם לא מכירים את הסגנון, אני פה בשבילכם. הנה כמה פריטים מדהימים מהקולקציה החדשה של המותג שאנחנו ממש ממש מקווים שיגיעו גם לארץ…

 

 

 

 

מתרגשים כבר? החנות תפתח בקניון רמת אביב ב-20 לינואר (זה לפחות מה שכתוב בפוסטרים ברחבי הקניון), ואם משהו ישתנה, אנחנו נהיה פה לעדכן אתכם. הדבר הכי חושב ואולי גם הכי מעניין הוא, מה יהיה טווח המחירים, את זה אנחנו עדיין לא יודעים. אבל מה שכן אנחנו מתפללים שלא יעלו את המחירים בהרבה, כמו שרק הישראלים יודעים. עוד עדכונים בהמשך, אל תפספסו אותם עקבו אחרינו באינסטגרם או בפייסבוק!

רעות זאנטקרן

עורכת ראשית

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.