הסופ״ש הזה אתם חיביים לצאת מהבית כי את האירועים האלו אתם לא תרצו לפספס

זה הסופ״ש לו חיכינו. סוף שבוע שבו מתקיימים 2 אירועים שכל חובבת אופנה והנעלה במדינה פשוט חייבת לבקר בהם, ואם אתם לא יודעים על מה אני מדברת אז אתם בבעיה. יריד ההנעלה שופוני פותח את שעריו בפעם ה-10 וגם במסגרת אירועי אוהבים אומנות עושים אומנות שחר אבנט פותחת את הסטודיו ועושה הנחה!

האירוע הראשון וזה שאולי חיכינו לו הכי הרבה הוא שופוני, יריד הנעליים, שיתקיים בפעם ה-20 בביתו הקבוע בנמל יפו, נולד מתוך הצורך לקדם את נישת עיצוב הנעליים והתיקים הישראלית. ואחרי שנים של עשייה מוצלחת הפך למסורת של ממש. כמו בכל עונה, גם השנה היריד יארח את מיטב מעצבי הנעליים והתיקים הכי מיוחדים שיש לנו פה במדינה ויציע הנחות מיוחדות לאירוע. על מה מדובר? משהו כמו.. 20% על קולקציות סתיו / חורף  החדשות, ועד 70% הנחה על דגמים מעונות קודמות וזה גברותיי ורבותיי שווה בהחלט! טווח המחירים למי ששואל את עצמו הוא בין 100 ₪ – 1800 ₪

אז מי המותגים שמתתפים ביריד? bottega bash,  ABRAMEY, AMRIA, Norman & Bella,Olive Thomas,  iMELDA, Ellen ruben , Shani bar , COUPLE OF, STUDIO NOON,BAR SHANI ועוד.

מתי ואיפה? שופוני – נמל יפו, מחסן 2 | עלות כניסה – 10 ₪ | ימים ושעות : יום ה’ 18/10 16:00-22:00 | יום ו’ 19/10 9:00-18:00 | יום ש’ 20/10 10:00-19:00

 

האירוע השני שאנחנו ממש ממש מתרגשות ממנו הוא כמובן שחר אבנט. כן, כן שחר אבנט היא אירוע בפני עצמה וזה לא ממש מעניין אם היא רק לוקחת חלק בסופש ״אוהבים אמנות, יוצרים אומנות”. אבנט, מעצבת האופנה המושלמת שסובבה ראשים, מלבישה את ביונסה (עכשיו באופן כמעט קבוע!) ועושה זאת בחסד, פותחת כחלק מאירועי הסופש את הסטודיו שלה לקהל ומציעה גם הנחות מיוחדות.

אם עוד לא יצא לכם לראות את האומנות של שחר מקרוב, אז זו היא לא הזמנה אלא חובה. אתם פשוט חייבים חייבים להגיע כדי לראות כמה כשרון יש שם, ואולי גם כי תוכלו להנות מ20%-50% הנחה על כל עבודות האמנות או 15% הנחה על פרטי האופנה. הסטודיו שלה ושל האמנים השכנים בבניין יהיו פתוחים בשישי ובשבת.

מתי ואיפה? דרך קיבוץ גלויות 45, קומה 4, סטודיו 201, תל אביב. הסטודיו יהיה פתוח בין התאריכים 18-20 בשעות 10:00-17:00.

עכשיו אנחנו רק מחכים שתספרו לנו בתגובות איך היה… 

עמית זאנטקרן

עורכת ראשית

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.