הרחובות היפים בתל אביב לצלם בהם תמונת סטרייט סטייל לאינסטגרם שלכם

חודש הסטרייט וואר עוד מעט מגיע לסיומו אבל לא נגענו בנושא אחד, הרחוב, שהוא גם החלק החשוב ביותר עליו נבנתה כל התרבות הזו מלכתחילה. אחרי שהכרנו לכם את הצלמים שמצלמים את אופנת הרחוב הכי טובה, החלטנו לעזור לכם למצוא את רחובות הכי יפים ברחבי תל אביב בהם תוכלו לצלם את תמונות הסטרייט המושלמות. עוד קצת למטה תמצאו רשימה של רחובות שפשוט חובה להצטלם בהם וכמובן דוגמאות מהבלוגרים והבלוגריות המקומיים שלנו שכבר שולטים בנושא…

רחוב קלישר

הרחוב המהמם הזה בתל אביב הוא המקום המושלם לתמונה שנראת כמו אירופה. הבניינים המחודשים והסגנון הארכיטקטורי יגרמו לעוקבים שלכם לחשוב שאתן בכלל בחופשה בח״ול. בנוסף, ברחוב זה נמצא גם מלון בראון המדהים ביופיו וגם הכניסה למלון היא המלצה לתמונה מצויינת.

View this post on Instagram

Just a casual walk

A post shared by Reut Zantkern (@rzantkern) on

 

רחוב נחמני / מונטיפיורי

ברחובות נחמני ומונטפיורי שממש קרובים לתחילת שדרות רוטשילד תוכלו למצוא את הבניינים החדשים והמשומרים של תל אביב, שכמובן נראים כמו אירופה. ב-2 הרחובות תמצאו בניינים צבעוניים עם ארכיטקטורה יוצאת דופן ואני נשבעתי שברגע שכל תל אביב תראה ככה רק אז אעבור אליה.

View this post on Instagram

We will never be this young again #renuar_fashion

A post shared by Roy Hacohen (@royhacohen) on

 

בית העיר תל אביב יפו

בית העיר הוא בניין הנמצא ברחוב ביאליק 27 בתל אביב, ונבנה בשנת 1925. בתחילה הבניין תוכנן להיות בית מלון ע״י האדריכל משה צ’רנר אך לאחר מכן החליטו להעביר אליו את משרדי העירייה וכיום לאחר שמשרדי העירייה עברו לכיכר רבין שוכן בו מוזיאון להיסטוריה העירונית של תל אביב. אתם בטח מכירים את המקום מהקליפ של סטטיק ובן אל לשיר טודו בום.

View this post on Instagram

Cozy in neutrals

A post shared by Karen Or (@karennor) on

 

הרחוב אליהו קשאק עמיקם וסביבתו

אחד מהסודות השמורים של תל אביב, רחוב אליהו קאשק עמיקם הוא בעצם מיני רחוב שיש בו קומפלקס ווילות שאפילו באירופה לא ראו והוא כל מה שאתם צריכים לתמונה הבאה שלכם. כרגע חוץ מאיתנו עוד לא מצאנו מישהו שהצטלם שם לאינסטגרם שלו אז אם אתם מגיעים ומצלמים תייגו אותנו!

קיבלתם השראה? כמו שאמרנו זה הזמן לתכנן יום כיף בתל אביב לשים את מיטב בגדי הסטרייט שלכם ולצאת לצלם במקומות האלה תמונות שיראו יותר טוב משל קיארה פאראני. צריכים עזרה ברעיונות לתלבושות או מעצבים מעניינים יש לנו עוד כתבות בחודש הסטרייט וואר שיעזרו לכם!

רעות זאנטקרן

עורכת ראשית

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.