טוויטר – לא מה שחשבתם ובדיוק מה שאתם צריכים…

בזמן שבישראל אינסטגרם ופייסבוק הן הרשתות החברתיות המובילות שפחות או יותר ״מכתיבות״ את כל מה שקורה בחברה הישראלית. בהמון ארצות אחרות בעולם הרשת החברתית המכתיבה היא דווקא, טוויטר. אותה רשת חברתית שכמעט ולא משתמשים בה בארץ. רוב האנשים בכלל לא מכירים אותה או יודעים איך משתמשים בה. מי כן משתמש בה בארץ? זה החלק הכי מצחיק, פוליטיקאים (ואז אני שואלת את עצמי מי קורא את מה שאתם כותבים? הרי בפייסבוק תהיה לכם יותר חשיפה), אבל זה סיפור אחר לגמרי.

אז מה לכם ולטוויטר? לדעתי כל אחד צריך לפתוח חשבון בטוויטר. למה? כי זו הרשת החברתית הכי חכמה, שנונה, ומצחיקה שבה אפשר גם ללמוד המון, לקרוא חדשות ולהתעדכן בכל מיני נושאים שמעניינים אתכם. לא כמו אינסטגרם או פייסבוק, טוויטר מבוססת על שיח שיתוף ודעות. והחלק שאנשים הכי אוהבים? הגישה למפורסמים. אם תתייגו מפורסם, אפילו גדול כמו קים קרדשיאן, באחד הציוצים שלכם רוב הסיכויים שתקבלו ממנה תגובה בחזרה. דבר שבפייסבוק או באינסטגרם פשוט לא יקרה. זה היתרון של טוויטר, יש מקום לכולם והוא מאוד פתוח ומאפשר דו שיח עם כמעט כל בן אדם בעולם לא משנה מי הוא.

בגלל הגבלת המילים, התוכן בו יותר משעשע מעניין וקליל לקריאה. ואם נודה באמת פנינים גדולות נולדות שם, הרי איך אפשר לשכוח את הציוצים השיכורים/מסוממים של אמנדה ביינס ממש לפני שאושפזה? או את משפטי החוכמה שמולידים קנייה ווסט או טרמפ לאוויר העולם בערך כל יום. טוויטר הוא המקום לקבל עדכונים בלייב על מגוון רחב של נושאים טובים יותר וטובים פחות אבל מה שבטוח תמיד שמח.

אז אחרי מי באמת שווה לכם לעקוב? למרות שלא הרבה אנשים מתמוטטים נפשית ומעלים ציוצים מעניינים כרגע, אנחנו מביאים לכם כמה חשבונות מכל מיני נושאים ודברים שהכי מעניינים מצחיקים ומהנים לקריאה. ברגע שתתחילו כבר תמצאו במי להתמקד…

מפורסמים

כמובן שקנייה ווסט – השנה האחרונה הייתה פשוט תעונג

 

השחקן ריאן רינולדס – פחות או יותר חשבון הטוויטר של דד פול 

הדוגמנית הכי מצחיקה, חדה ואמיתית בסביבה – כריסי טיגן 

חדשות

tmz – המערכת שחושפת את כל הרכילות לפני כולם בצורה הכי משעשעת

גסטין סילבסטר – המגיש האגדי של דיילי פופ ומלך הרי-טוויט

חדשות ערוץ E!

המגזין הארפרס באזאר 

פשוט שווה

מכירים עוד חשבונות מטורפים שפספסנו? אנשים שמתמוטטים כותבים שטויות ואנחנו פשוט חייבים להכיר? כתבו לנו בתגובות או  בעמוד הפייסבוק שלנו!

עמית זאנטקרן

עורכת ראשית

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.