נטע ברזילי מנצחת את האירוויזיון בסטייל

לכבוד הניצחון המרגש אתמול בלילה של נטע ברזילי באירוויזיון 2018 שהתקיים בליסבון אנחנו מביאות לכם את כל האופנה הייחודית של נטע מהרגע שהגיחה אלינו בכוכב הבא.

עם המילים המעצימות של השיר, חוכמה, חיוביות, כישרון שאין דברים כמוהו וסטייל מיוחד שהוא רק שלה נטע ברזילי מנצחת באירוויזיון ומנצחת בתחרות אל הלב שלנו. מהרגע הראשון שהכרנו אותה בכוכב הבא ידענו שהיא תנצח, זו לא הייתה שאלה בכלל. אנחנו גאות שנטע ייצגה אותנו באירוויזיון, היא השראה לנשים בכל העולם ואין ספק שהיא מיוחדת ונטע יש רק אחת. וכמובן מזל טוב נטע כפרה עלייך!

 

אוקיי.. אני מתחילה לנחות קצת אחרי מאורעות שלישי בערב ובאמת שאני עדיין לא מוצאת את המילים לתאר את התחושות שממלאות אותי מאז. אני מעכלת לאט לאט, הלב מתפוצץ מרוב האהבה שקיבלתי ועוד מקבלת מכם. יש תחושה חזקה שקרה פה משהו שהוא יותר גדול מסתם עוד זמרת שזוכה בריאליטי שירה. בכלל בכלל לא ציפיתי לזכות. אני רוצה להגיד תודה לחברים המדהימים שלי, מרגי ריקי וחן שנתנו הופעות מרהיבות והביאו את עצמם עד הטיפה האחרונה. היה לי כבוד ענק לחלוק איתכם את הבמה. אני רוצה לומר עוד כמה תודות לאנשים יקרים שבלעדיהם לא היתי מצליחה לעשות את זה. תודה בראש ובראשונה להוריי ולמשפחתי שעמדו לצידי באש ובמים בכל המצבים, הייתם לי הגב, המשענת, והקרקע. תודה למפיק שלי @avshalomariel שמצליח פעם אחר פעם להוציא ממני את הגרסא הכי טובה של עצמי. אני אוהבת אותך. תודה ליואב צפיר, לסיוון יאנג ולעמוס בן דויד, ההורים של התוכנית, על שעזרו לי לברוא באומץ, בדיוק ובאחריות את עצמי בתוכנית, והביאו אותי הכי רחוק שאפשר. ובטוחה שימשיכו גם בדרכינו לליסבון:) @amosbdmusic @yoavtsafir @sivan.young תודה לצוות רוקט שלי @itay_bezaleli @asisade @eranis שברא באמת באומץ ברגעי לחץ יחד איתי לוקים יחודיים שונים ומטורפים שלא נראו בישראל. ועכשיו גם בליסבון ! 🙂 תודה ל @retema_ המעצבת עלל על תרומתך כל העונה וגם בגמר. תודה למעוז דאהן על השמלה הצהובה ב' אין לי כסף ועל כל התמיכה לאורך הדרך. תודה ל @drorkontento dror על חליפת הניצחון שלי 🙂 תודה ל @moshiktako i שעבד לילה שלם כדי שאראה מושלם בערב הגורלי 🙂 תודה ל @klimand מחלילית קינג ג'ורג' על העזרה עם הציוד כל העונה בלי לשאול שאלות. אתה מלאך. תודה לאלון איתן מ @aem_israel ששלח אותי לגמר עם אינרים מדהימים כך ששמעתי מושלם. תודה. תודה לכל מי שהצביע והשפיע. אתם הרוח במפרשים שלי. תודה שאתם מאמינים בי ככה, ונלחמים על כבודי בימים האחרונים. אני אוהבת אותכם 3>. הכל בשבילכם. תהיה מסיבה אמיתית בליסבון ואני כבר לא יכולה לחכות ! ארווזיון 2018 אני באה!

A post shared by netta barzilai (@nettabarzi) on

אין ספק שחגגתי עצמאות השנה. תודה לכל האנשים שנותנים לי גב לעשות את זה. תודה בראש ובראשונה למפיק שלי, לשותף שלי, לאיש שמאשר כל צליל שיוצא לי מהפה: אבשלום אריאל. אתה עוטף הכל במשמעות וצבע וכיף. אתה מלמד אותי להיות אומן. תודה @avshalomariel תודה לואדים מכונה הבנדיט שעבד יחד איתנו על העיבוד של הורה האחזות והפך אותו איתנו לרייב שהוא עכשיו @vadim_mechona תודה לצוות ביוטי המושלם הלא הם איתי ערן ואסי על פרפקציוניזם חסר פרופורציה. @itay_bezaleli @eranis @asisade תודה לים יגודאייב על השמלה המטורפת @yam_yagoodaev לקרן וולף על ההד פיס @kerenwolf תודה לטדי הפקות ולנדבי המושלם שלי על ניהול מהודק ושמירה מסביב לשעון @nadav_gesundhait הכי קלישאתי בעולם, אבל אל תוותרו בחיים על לומר את האמת המדוייקת שלכם. זה משתלם ברמות חג עצמאות שמח 3>

A post shared by netta barzilai (@nettabarzi) on

Sneak Peek:)

A post shared by netta barzilai (@nettabarzi) on

Blue carpet MADNESS.

A post shared by netta barzilai (@nettabarzi) on

עמית זאנטקרן

עורכת ראשית

צלמת אופנה קיראיטיב דירקטור ומייסדת מגזין ARE

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.