תגובות תוקפניות, רגישות ומצבי רוח משתנים – ההורוסקופ על פי עליזה

לא זה לא הורוסקופ רגיל, זה הורוסקופ ריאלי. תמיד קראתם את ההורסקופ שלכם בראש 1 או לאשה וחיכיתם שהרגע שהם תיארו יגיע, אבל הוא לא הגיע. כמו בכל חודש האסטרולוגית שלנו, הכינה לכם הורסקופ משעשע והכי חשוב אמיתי.

עקרב – מזל טוב עקרבים יקרים מלכי העולם, מלבד הקדוש ברוך א.ק.א קב”א. החודש הזה הוא שלכם ושלי. איך אני תמיד אומרת?! אם לא הייתי נולדת בנובמבר הייתי דוחפת את עצמי חזרה לפותשלהאמאשלי ומחכה. לעניינו: חודש קשה קשה קשה שכן השמש ומרס שנכנסו למזל עקרב יוצרים תנודות קיצוניות והדבר גורם לתגובות תוקפניות ולמצבי רוח משתנים. ונוס עדין בנסיגה ומשפיעה עליכם במיוחד אך גם על שאר המזלות וכל מערכות היחסים עומדות למבחן אז שימו לב. עד לאמצע החודש תחול רגיעה והכל ישוב להיות רק קשה. יומהולדת שמח. ⚒

קשת – האנרגיות המוטרפות של עקרב זולגות לכיוונכם ומוציאה אתכם מפוקוס. מה שתוכלו לעשות בינתיים הוא לנשום עמוק, להביט פנימה ולבחון את מערכות היחסים בחייכם. הנסיגה של ונוס תגרום לכם בילבול ורצון להיות לבד אך אל תגזימו בהתבודדות וכן תדאגו להכניס מידי פעם איזה בולבול כדי שלא תתייבשו לגמרי. ?

גדי – ימים מאתגרים בפניכם בכל הקשור לקריירה. עבדתם מאוד קשה כדי להוכיח את עצמכם במקום החדש ועכשיו אתם מבקשים הכרה. אתם מוכנים לעשות הכל כדי לזכות באישור של הממונים עליכם. עצה מקים קרדשיאן אליכם חנפנים יקרים: פרסמו כמה שיותר תמונות של עצמכם כדי לזכות בהכרה. מלא סלפיס והכי חשוב ציצי. ציצי תמיד עובד. או שזה ימאיס אתכם על כולם, או שזה יעבוד. במקרה של קים זה גם וגם. בהצלחה. ?

דלי – החיים הלחיצו אתכם מאוד לאחרונה ונראה שאתם עומדים בפני שינויים רבים. לסביבה אתם משדרים עסקים כרגיל אך מתחת לפני השטח אתם מרגישים כמו רעידת אדמה. לא תזיק לכם מנוחה ובעיקר לנפש. היו רגועים חביבים, הדבר ישתפר לטובה החל מאמצע נובמבר והכוחות שלכם יחזרו אליכם בגדול ותוכלו שוב לקפוץ על גב היוניקורן שלכם ולדהור רחוק מכל הצרות. ?

דגים – שימו לב לפעולות שלכם החודש והיו זהירים שמא אתם עלולים לפגוע בעצמכם. היו ערים ומודעים לקצב שלכם בלבד. גם אם האישה לוחצת, השתדלו להתקדם לאט כדי להימנע מהחלטות מיותרות ופזיזות כגון הצעות נישואים. לא הייתם רוצים למצוא את עצמכם בעוד מספר שבועות מתכננים סידורי ישיבה באולם אירועים נידח רק כי לא הקשבתם לי. אם ולא הקשבתם ולבסוף נפלתם בפח, תחסכו ממני את ההזמנה. ?

טלה – אל תופתעו אם תשמעו לפתע מבני זוג לשעבר. נסיגת ונוס מערערת גם אתכם כי אתם לא שונים מאפחד, והמחשבה על חידוש מערכת היחסים מבלבלת, בעיקר את אלו מכם שנמצאים כבר במערכת יחסים. הטלה מטבעו איננו נאמן והסיכוי שתסרחו בבגידה לא קלוש ולכן לא מומלץ שתדברו על כך עם הסביבה. טיפ החודש: שמרו את הזין במכנסיים או שמרו את הפה סגור. ⛓

שור – אין לכם רגע דל החודש מרוב עיסוקים אבל זה אומר שאין לכם גם רגע של פנאי להיות עם עצמכם. אל תתביישו לעצור רגע את העולם ולרדת מהנסיעה, גם לכם מגיע רגע של שקט והפסקת פיפי. אם כן תמצאו רגע של שקט, אני תמיד ממליצה על פינה טובה בטבע עם עדיפות ליער. היזהרו מהזאב. ?

תאומים – נושא המשפחה והבית מטריד את ראשכם היפה. נסו לשמור על ראש פתוח ולהקשיב לבני הבית כדי לאפשר לחיי השגרה לחזור אליכם. אם בכל זאת לא תגיעו להסכמה כללית זה בסדר לתת להם ללכת וכמה שיותר רחוק. חיי המשפחה לא מתאימים לכולנו אבל תמיד תוכלו להיפגש בחגים ובאירועים וגם זו לא חובה. ?

סרטן – צפוי לכם חודש לא קל בעבודה ואתם עלולים להיקלע לויכוחים ולחוסר הסכמה עם הממונים עליכם. אתם נדרשים להוכיח את עצמכם ולהניב פירות באופן מיידי אבל להכיר באמת, אין באמת חיה כזו ולפירות לוקח זמן. במילים אחרות, קבלו את את מר גורלכם כפי שהוא וחכו שיפטרו אתכם, לפחות ככה תוכלו לקבל כמה שקלים כפיצוי. ?

View this post on Instagram

#AStarIsBorn

A post shared by Lady Gaga (@ladygaga) on

אריה – אתם מחפשים גירויים חדשים בחיים כדי לעורר את המוטיבציה שלכם אבל זה לא הולך לקרות כל כך בקלות. צפוי לכם חודש של שיעמום מוחלט אז כדאי שתדאגו להכין מראש שמיכה כייפית ורשימה של סרטים לבהות בהם בזמן שאתם מחכים למשהו אמיתי שיקרה לכם. אני ממליצה על החדש של ליידי גאגא, לא כי צפיתי בו אלא כי כולם מדברים על זה. צפייה מהנה. ?

בתולה – כל החלטה שלכם עוברת דרך מסנן ההיגיון. אתם מחושבים ומאורגנים ויורדים לפרטי פרטים בכל אספקט בחיים. השאיפה שלכם לשלמות עלולה ליצור תסכול אצל הסובבים אתכם ובקצב הזה פרטים יהיו הדבר היחיד שתרדו לו. רצוי שתלמדי לאזן בין הרצוי לבין המצוי ואולי זה יעזור לכם להפסיק לקלקל את מערכות היחסים בחייכם. ?

מאזניים – סף הרגישות שלכם גבוה מתמיד בעקבות הנסיגה של שליטת המזל שלכם, ונוס היקרה. אתם מזל רגיש ממילא אבל החודש אתם מוגזמים ונוהגים כמו אישה בהריון עם הורמונים משתוללים. תנשמו כפרות, כל הריון בסוף עובר גם אם קול ההיגיון לא תמיד חוזר. הקדימו תרופה למכה ותצטיידו במלאי של מלפפונים חמוצים, אומרים שזה אחלה בתקופת ההריון. ?

עליזה יוסיפוב

משפט אחד לא יספיק לתאר אותה, היא מפיקה, מארחת אומנים, מטפלת ומנחת סדנאות. היא גם מאמינה שהומור משחרר הרבה יותר מבכי ומשתדלת לקבל את החיים בקלות.

2 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.