מסעדה מוצלחת של אוכל ישראלי – רוזנברג

מסעדת רוזנברג היא מסעדה חדשה בהרצליה, מסעדה של אוכל ישראלי – כן, הם מגדירים את עצמם כמסעדה של אוכל ישראלי. אני עדיין לא בטוח מהו אוכל ישראלי. ולמרות זאת ברוזנברג מכינים את האוכל שמרגיש הכי מקומי שיש. האוכל במסעדה פשוט, הטעמים חזקים והתוצאה הסופית? טעים.

https://www.instagram.com/p/BuQcon3nh1g/

את הכתבה הזאת אנחנו כותבים אחרי מספר ביקורים בשביל שהדעה תהיה מבוססת ובגלל שהמסעדה חדשה.

היה חשוב לנו לראות מה הרמה ולוודא שהיא אכן נשמרת לאורך זמן. האוכל מאוד מקומי, מרגיש כמו אוכל שהיית אוכל אצל סבתא אם היא הייתה יותר מודרנית ובהנחה שהיא יודעת לבשל. המנות כולן מוגשות בצורה פשוטה אך נקייה. פה לא תראו הררי עיצוב גרנדיוזי ובכל זאת הצלחות נעשה בצורה מאוד מושכת, מהרגע ששמת לב לצלחת בידיו של המלצר כבר בא לך להתנפל עליה.

https://www.instagram.com/p/Bt2vawDHvxa/

התחלנו את כל הארוחות בביגל המצוין והקריספי עם החריף בצד. הטרטר בקר שלהם מעניין ולא קלאסי. הוא מגיע עם טחינה גולמית, צנוברים, מח עצם, חלה שרופה וירקות טריים חתוכים. אם תשאלו אותנו אולי המנה הטובה ביותר. במנות העיקריות מאוד נהננו מהפסטה ברוטב עגבניות עם השמנת חמוצה ונתח הקצבים שהוגש במידת עשייה מושלמת עם פירה מצוין. והאם האוכל מצוין? איך הקינוחים? אני שמח לספר לכם שהם עומדים באותו סטנדרט. המלבי שלהם הוא אחד מהיותר מוצלחים שיצא לנו לאכול בארץ. זאת למרות שהפירות הרגישו טיפה מיותרים, אבל זאת רק דעה אישית. גם העוגת גבינה מצוינת, אבל יש אלו שיטענו כי היא פחות קשורה לארוחה. אם תשלו אותנו המלבי יותר זרם עם הארוחה.

https://www.instagram.com/p/BuV5yxenKnI/

השירות במסעדה תמיד אדיב ונחמד. אנחנו מקווים מאוד שהמקום יעלה ויצליח כי באמת מגיע להם. הפחד שלנו הוא שהיות והם לא בתל אביב הביקוש לא יהיה מספיק גדול. אנחנו ממליצים בחום ללכת במיוחד בערב ובטוח שנחזור עוד מספר פעמים. המסעדה ממוקמת ברחוב המשכית בפנייה ימינה ובהמשך הרחוב יש הרבה חניה במרחק הליכה מהמסעדה. הארוחה לא יקרה במיוחד אך לא זולה בטווח של 50-80 שקל למנה בערך.

עשינו אתכם רעבים? מסעדת רוזנברג, משכית 32 הרצליה, 09-8980088.