איך מנהלים חשבון אינסטגרם מצליח? טיפים שימושיים 2

החודש בפינה שלנו איך לנהל חשבון אינסטגרם מצליח אנחנו ניתן לכם את הטיפ השני והחשוב אולי ביותר – איכות התמונות. אחרי שדבחרתם את העיצוב של החשבון שלכם (שדיברנו עליו בחודש שעבר) ואת הרעיון הכללי תצטרכו ליצור תמונות איכותיות שיתאימו לו. אפשר לצלם תמונות איכותיות בקלות אם רק תשקיעו ותעקבו אחרי הטיפים הבאים:

https://www.instagram.com/p/BiUaHltFeNs/?saved-by=azantkern

 

תמיד שימו לב שהתמונה שלכם ״נקייה״ – מה זאת אומרת? שאין מאחורה אנשים שבדיוק עוברים, או פחי אשפה אם אתם מצטלמים ברחוב. שלא יהיה לכלוך על הרצפה, או מסביבכם. שלא יראו שלטי רחובות וכל מיני דברים שלא תואמים או מוסיפים לתמונה. אם זה לא מוסיף לתמונה כנראה שזה לא צריך להיות בה ?‍♀.  אם תדאגו לשמור על הכלל הזה ותוודאו שיש כמה שפחות דברים ש״ילכלכו״ את התמונה ואת הרקע שאתם מצטלמים עליו, התמונות שלכן יראו יותר איכותיות בשניה.

תשקיעו בחיפוש רקע יפה – אם אתם מצטלמים ברחוב אז שיהיה רחוב יפה. אם אתם מצטלמים על קיר שיהיה חלק לא מלוכלך ו… יפה. לדוגמא: יצאתם לחופשה ואתם במלון? תשקיעו כמה דק ותחפשו את הזוויות הטובות שהכי מחמיאות למקום ולכן. אם המקום יראה טוב ואיכותי, התמונה תראה איכותית וגם אתם. ותאמינו לנו אפשר להוציא מכל מקום תמונות מדהימות אם רק משקיעים טיפה מאמץ וחשיבה. אילת יכולה להיראות כמו מקום טרופי בתאילנד וכולם יודעים שאילת היא לא תאילנד או נראת כמוהה (חפשו באינסטגרם שלנו). מצאתם רקע מהמם אבל הוא קצת מלוכלך תשקיעו בניקיון בזמן העריכה!

https://www.instagram.com/p/BipZ49EjLng/?taken-by=rzantkern

החוף באילת שבזווית רואים את המטריות והן משרות אווירה טרופית

https://www.instagram.com/p/BjVHBPZHnjO/?taken-by=azantkern

קיר ישן במלון באילת שהפכנו לרקע מגניב

תתאימו את התמונה לעיצוב – אם בחרתם שהאינסטגרם שלכם יהיה בצבעים מסויימים תדאגו לצלם תמונות שיהיו באותם צבעים. מזה אומר? אם הפיש שלכם בגווני כחול צלמו כמה שיותר שמיים, ים או קירות כחולים. ככה העריכה תהיה יותר קלה והתמונה תתאים לפיד בקלות. בנוסף, תצמדו לנושא שבחרתם (לדוגמא, האינסטגרם שלכם יהיה אינסטגרם שכולו אופנה, ים, וספורט) ותצלמו את התמונות בהתאם לצבע והנושא. אם האינסטגרם יהיה מיוחד, וידבר בשפה אחדיה אנשים יתחברו אליו בקלות ויעקבו.

שימו לב שהעדשה של המצלמה בטלפון תמיד נקייה – לא הרבה אנשים חושבים על זה אבל אנחנו תמיד נוגעים בטלפון עם האצבעות ולפעמים זה אומר גם שאנחנו מלכלכים את עדשה המצלמה. כדי שהתמונות יצאו באיכות הטובה ביותר תקפידו לנקות את העדשה לפני כל צילום!

 

יש לכם עוד טיפים טובים לאיכות התמונות? מחכו לשמוע ולהשכיל כתבו לנו בתגובות או בדף הפייסבוק שלנו