5 מקעקעים ישראלים שאתם חייבים לעקוב אחריהם

השבוע פינת ״חשבונות האינסטגרם ישראלים שאתם חייבים לעקוב אחריהם״ תהיה בסימן מקעקעים. הפעם הכתבה היא לא רק על מקעקעים ששווה לעקוב אחריהם באינסטגרם אלא גם המלצה לאנשים ששווים להתקעקע אצלהם. אני כבר עוקבת אחריהם ואם הייתי יכולה הייתי הולכת כבר עכשיו להתקעקע אצל כל אחד ואחת מהם. וגם הפעם כמו נכון כמו בכל פעם בפינה שלי, הם כולם ישראלים!

יש כאלו שלא יסכימו, אבל קעקועים הם אומנות גוף. האנשים שבחרתי לכתבה הזו הם לא סתם מקעקעים אלא אומנים. לכל אחד הסגנון האישי שלו, הקו הייחודי לו ופיד מפואר. הם היוצרים הטובים בארץ וכל תמונה באינסטגרם שלהם של הקעקועים או של הפלאשים (גרפיקות) שהם עושים פשוט שווה את ההתבוננות וההנאה הצרופה מהאומנות המטורפת. שנתחיל?

Or Hagay – מקעקע מדהים שמתאפיין בקווים והצללות נקיות. וכמובן דייקנות וכניסה לפרטים מדהימה.

https://www.instagram.com/p/BrLUTqRA_nH/

Sara Kori המקעקעת המפורסמת ביותר בארץ ששווה לחכות בשבילה בתור ויכולה לעשות בעצם, הכל…

https://www.instagram.com/p/BtWYm-NBCj7/

Yuta Xs – כל קעקוע שהיא מקעקעת הוא יצירת אומנות בפני עצמה. ריאלסטי, שחור, מדויק ומוצלל בצורה קווית.

https://www.instagram.com/p/BtvOp7yhq-D/

Odelia Shimoniהקעקועים המקוריים והיפים ביותר שראינו בזמן האחרון. שילוב של קווים נקיים ודקים עם ציורים עדינים ונגיעות של צבע.

https://www.instagram.com/p/Btime5cAQx3/

Tamar Bar – אחת מהבעלים של הסטודיו LEV TATTOOS ואומנית יוצאת דופן. קעקועים מיוחדים, קווים עבים. השלמות בחוסר השלמות.

https://www.instagram.com/p/BttfH1aHMvR/

אז… עשינו לכם כבר חשק להתקעקע? דרך אגב העונה הטובה ביותר להתקעקע היא בחורף. והוא, עוד שנייה נגמר אז זה הזמן לקבוע תור אצל כל אחד מהאמנים המופלאים האלה, וכמה שיותר מהר כי לחלק מהם יש רשימת המתנה! מכירים מקעקעים מדהימים אחרים שפספסנו? שלחו לנו בתגובות את הלינקים שלהם אנחנו מתים להכיר…