הקורונה גרמה לי להיות בריאה יותר – אלו הנשים שנתנו לי השראה

 בחודשים האחרונים לקחתי את תחום הבריאות והאוכל יותר ברצינות. היה לי יותר זמן, למדתי המון דברים חדשים (אל תדאגו אני אשתף הכל מבטיחה), קראתי, התעניינתי וניסיתי המון. אני חייבת להודות שתמיד הייתי בן אדם בריא. אני עושה מלא ספורט מודעת למה שאני מכניסה לגוף ולמרות המודעות לג׳אנק פוד, קלוריות וערכים תזונתיים עדיין הייתי אוכלת מה שבא לי. בעקרון אמרתי יולו זה טעים לי וכיף לי אז למה לא. אבל עם הזמן הבנתי כמה אני מרגישה שזה לא טוב לגוף שלי אז החלטתי לעלות מדרגה, ואני חייבת להגיד שאני מרגישה כמו חדשה. בחיים לא חשבתי שאנשנש שקדים ואגוזים ככה סתם כי בא לי באמצע היום.

אז לפני שאני אמשיך לחפור ואתחיל לפרסם לכם כתבות על בריאות, מתכונים שניסיתי ומלא חרא בריא שכזה, הנה הבנות מהאינסטגרם שבגללן הכל התחיל. הן נתנו לי השראה להיות בריאה יותר. אולי הן יפתחו גם לכם את הצ׳אקרות גם!

1.Earthyandy

חוץ מזה שהיא מושלמת, הילדים שלה הורסים, הבעל שלה חתיך והיא גרה בהוואי. היא גם מעלה מתכונים מעולים, עושה חשק לעשות ספורט וכמובן להיות גולשת מגניבה עם משפחה מגניבה עוד יותר. אהה והם גם שזופים בהגזמה… 

https://www.instagram.com/p/B-hz34GgWMa/
2. KIRSTY GODSO 

האקספלור שלי מלא במאמנות, סרטונים ותרגילים אבל קריסטי תפסה את תשומת ליבי. הסרטון הזה קפץ לי ואז גיליתי את הבחורה החזקה הזאת שעשתה לי חשק להיות חזקה יותר ומטורפת כמוה. 

https://www.instagram.com/p/B5s-Tl2BsOK/
3. Dizzy

כןכן מדובר בדיזי המדהימה מהסרטונים העוד יותר מדהימים שלנו. כמובן שאני עוקבת אחריה כבר מלא זמן והסטוריז שלה מעוררים השראה. היא מעלה מתכונים, מאתגרת את העוקבות שלה לעשות 10 ימים ללא סוכר (ביחד איתה) ובאמת מלמדת למה לאכול בריא ומה היתרונות בכל מאכל/מרכיב/אתגר שהיא מפרסמת.

https://www.instagram.com/p/B-ITLaiD2sK/
4. Liranko 

ללירן כוהנר יש עמוד אינסטגרם מהממם ומלא במתכונים מעולים למאכלים בריאים וסרטוני IGTV מעולים שיעזרו לכם להכין אותם. המתכונים שלה הופכים לוויראלים ולא סתם. אני ניסיתי את הסמודי בולס שלה והם מדהימים.

https://www.instagram.com/p/CAaMqdWHhA3/

אז מה אתם אומרים תצטרפו אליי למסע אל עבר גוף בריא ושרירי יותר? מכירים עוד אושיות תזונה ואימון שאני חייבת להכיר כדי להיות בריאה יותר? כתבו לנו פה בתגובות או בעמוד האינסטגרם שלנו!