7 המפורסמות שמשפיעות על אופנת הרחוב ועל הטרנדים שאנחנו צורכים

חודש ה-streetwear שלנו מתמקד בתרבות של אופנת הרחוב, כבר דיברנו על צלמים מעצבים וטרנדים. אבל איך באמת נוכל לדבר על הנושא בלי לדבר על השליטות של אופנת הרחוב שבלעדיהן היא הייתה נשארת בנישה הקטנה שבה רק האנשים המגניבים מכירים אותה? אותן שליטות הפכו אותה למיינסטרים, גרמו לכולנו לרצות להתלבש בסגנון וקבעו לנו את הטרנדים שאנחנו צורכים בחנויות אפילו פה בישראל הקטנה.

שואלים את עצמכם מי הן? אלו הנשים שבטופ תרבות הפופ ההוליוודית, אלו ששולטות באינסטגרם וחברות של כל מעצבי העל מא׳ ועד ת׳. כן אי אפשר להתכחש למה שכולנו חושבים, שליטות אופנת הרחוב הן בנות משפחת קרדשיאן, חדיד ואחת בשם היילי בולדווין.

קים קרדשיאן

View this post on Instagram

💕

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

View this post on Instagram

👽

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

הראשונה ברשימה היא כמובן קים קרדשיאן שהיא המלכה האם של אופנת הרחוב (שבלי עזרת בעלה קנייה וסט לא הייתה מצליחה להיכנס חזק לתחום כמו שהיא היום) והיא זו שמכתיבה את הטרנדים, כמו הבייק שורטס האייקונים שגרמה לכולנו לקנות (גם לי). אחריה כמובן האחיות הקטנות שלה, קיילי וקנדל, שגם הן יחד עם חברותייהן הטובות האחיות ג׳יג׳י ובלה חדיד והיילי ביבר (שהייתה פעם היילי בולדווין) מכתיבות לנו את רוב הטרנדים שאנחנו רואים בחנויות. הן לובשות את הדברים הכי חדשים מהמעצבים הכי טובים בתעשייה והולכות ברחוב כאילו הרגע יצאו מהמסלול (כמובן אל תשכחו שכולן דוגמניות ובגלל זה נראות כאילו הרגע יצאו מהמסלול).

בלה חדיד

View this post on Instagram

September 27: #BellaHadid leaving her hotel in Paris

A post shared by Hadid Updates (@hadidupdatez) on

 

קיילי ג׳נר 

View this post on Instagram

She should wear pink more often 💕

A post shared by Kylie Jenner (@kyliepictures) on

View this post on Instagram

I’m loving the blond on Ky 😍🖤

A post shared by Kylie Jenner (@kyliepictures) on

היילי (בולדווין) ביבר

קנדל ג׳נר

ג׳יג׳י חדיד

View this post on Instagram

December 6: #gigihadid in Milan

A post shared by Hadids And Jenners News (@hadids.jenner) on

אז למה הן אלה שמכתיבות לנו את מה שאנחנו לובשות אתן שואלות? נטו בגלל הפרסום והשם שלהן. כולן באות ממשפחות מפורסמות הגיעו לטופ בתחומם והן כולן יודעות לעשות את העבודה ולהישאר רלוונטיות ברשתות החברתיות ובתרבות הפופ. בגלל כל אלה הפאפרצי מחפש אותן ברחובות, ורוצה לתפוס את התמונות הכי טובות שלהן בכל רגע ביום. הן הפכו את זה לפלטפורמה שלמה. הן מפרסמות בגדים ומכתיבות טרנדים שבסופו של דבר אנחנו צורכים באינסטגרם, אם זה בחשבונות שלהן או בחשבונות (כמו שפרסמתי למעלה) שמפרסמים תמונות רק של הבגדים שהן לובשות כדי שאנחנו נוכל לחלום עליהם ולצרוך בחנויות ליד הבית.

רעות זאנטקרן

עורכת ראשית

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.