20% מכל רכישת מרצ׳נדייז יעברו לעמותת כנפיים של קרמבו! מלאי מוגבל

יש לכם עוד צ׳אנס – 5 נסיכים רווקים מרחבי אירופה

לאחר שנשבר לכולנו הלב שלשום, אחרי החתונה המלכותית, ועיקלנו שהנסיך הארי כבר לא רווק וכל החלומות להתחתן איתו נעלמו… (עד שלשום הייתי בטוחה שעוד יש לי צ׳אנס ושאני אוכל לשכנע אותו להתחתן איתי ולא עם מייגן!) אבל אל תתייאשו כל כך מהר כי יש תקווה! אני מביאה לכם, הרווקות שחולמות להיות נסיכות, את כל ה-נסיכים הרווקים מרחבי אירופה שתוכלו להתחתן איתם. ואל תגידו לי ״אין סיכוי״, אם מייגן התחתנה עם הארי זה אומר שלכולנו אבל לכולנו יש הזדמנות לתפוס איזה נסיך אירופאי ולשלוט בחלק מהיבשת.

הנסיך פיליפוס מיוון ודנמרק, 32

הנסיך פיליפוס הוא הבן של מלך ומלכת יוון, והוא גם נקרא על שמו של דודו, הדוכס מאדינברו הנסיך פיליפ, בעלה של המלכה אליזבת. שתי דודותיו מלכות, האחת המלכה של דנמרק והשנייה המלכה של ספרד. וכאח הצעיר ל4 אחים וייחוס כזה ל3 בתי מלוכה גדולים באירופה הוא מציאה.

הנסיך סבסטיאן מלוקסמבורג, 26

עוד נסיך צעיר ושווה, הנסיך סבסטיאן מלוקסמבורג הוא הצעיר מבין 5 אחים, וה6 בתור לרשת את הכתר. כרגע הוא לומד באחד מבתי הספר היוקרתיים באנגליה ועובר שם הכשרה מלכותית, ובזמנו החופשי תוכלו למצוא אותו עושה סקי, משחק רוגבי או לומד שפות! אם זה אומר לכם משהו הוא גם אביר במסדר אריה הזהב, נשמע פנסי.

הנסיך נפוליאון ז׳ן-כריסטוף מצרפת, 31

אם עוד לא התעלפתן מהעיינים הכחולות, אז הנסיך כריסטוף הוא צאצא ישיר ונחשב ליורושו של המלך הצרפתי נפוליאון בונפרטה. כידוע בית המלוכה הצרפתי כבר לא קיים, אבל התואר שלו חי נושם ובעיקר סמל של כבוד בצרפת.

הנסיך יואכים מבלגיה, 26 

הנסיך יואכים הוא הילד השלישי של הדוכס ממזרח אוסטריה והנסיכה אסטריד מבלגיה, מעבר לחינוך המלוכתי שלו הנסיך גם קצין בחיל הים הבלגי, והוא כמו אחיו עתיד לרשת את התואר של אביו ואמו גם יחד והוא יהיה הדוכס של מזרח אוסטריה הנסיך יוכאים מבלגיה. ואת יכולה להיות הדוכסית ממזרח אוסטריה והנסיכה **הכנסי שמך פה**

הנסיך קונסטנטינוס מיוון ודנמרק, 19 

ולנסיך הצעיר הזה אפילו יש חשבון אינסטגרם פעיל עם 68 אלף עוקבים

https://www.instagram.com/p/Biu96oxBJsa/?taken-by=alexiosgreece

בהחלט אחד הנסיכים השווים ברשימה שלנו, אם נתגבר על העובדה שקוראים לו קונסטנטינוס, יש לו תואר והוא חיי את החיים הזוהרים של הנסיכים רק תסתכלו על האינסטגרם שלו הוא כבר מדבר בעד עצמו.

בהצלחה לכולן ושהבחורה או הבחור הטוב ביותר ינצח !

דילוג לתוכן