20% מכל רכישת מרצ׳נדייז יעברו לעמותת כנפיים של קרמבו! מלאי מוגבל

4 טיפים חשובים ל עיצוב הבית שיעשו את כל ההבדל

ביליתם בבית שעות נוספות בתקופה האחרונה והבנתם שאתם חייבים לשנות קצת את עיצוב הבית? להוסיף משהו לחדר או להנדס מחדש את חלל העבודה? התייאשתם מהמחשבה על כמות המאמץ והכסף שתצטרכו להשקיע בשביל לעצב מחדש? אז יש לי סוד בשבילכם, כדי שהחדר / דירה / חלל שלכם יהיה יפה לא צריך להשקיע לא הרבה כסף, לא הרבה זמן ולא הרבה עבודה! רבים לא מכירים את ארבעת הטיפים הפשוטים שיכולים לשנות את נראותו של כל חדר בשניות בעזרת כמה דברים חשובים וממש פשוטים שלא מצריכים יותר מידי השקעה. 

1. תאורה – מי שמבין בצילום או מצלם תמונות לאינסטגרם יודע שהתאורה היא הסוד.

 הנראות של התמונה תלויה בתאורה בה תצלמו ואם היא לא טובה לא משנה כמה הבגדים שתלבשו יקרים ויפים או כמה תשקיעו באיפור הצילום לא יראה טוב. כך גם בעיצוב פנים, לא משנה כמה הרהיטים שלכם יפים אם התאורה בחדר לא טובה היא לא תחמיא לשום דבר שקורה בו. אז מה צריך לעשות כדי לעצב את החלל? גוף התאורה הוא לפי טעמכם האישי הסוד הוא בנורה. כשאתם קונים נורות לבית תבחרו בנורות צהובות 4000k או 5000k (הגוון של הנורה) גוון צהבהב בהיר יחסית שתמיד נראה טוב. אהה ותקנו לד שתחסכו לעולם חשמל ולכם קצת כסף:) 

https://www.instagram.com/tv/B_PfgSogcU0/
2. צבע הקיר – הצבע עצמו חשוב וחשוב שיתאים לרהיטים ולעיצוב הכללי של הבית אבל הכי חשוב שיהיה לטעמכם.

 לכן אם הצבע נמאס עליכם תחליפו אותו וזה ישנה את כל האווירה. בנוסף, אם החדר/בית יחסית ישן ושנים לא צבעתם חידוש הצבע גם אם הוא אותו צבע יעשה את ההבדל. אין לכם כוח ללכת לקנות צבע? הדליים כבדים מידי לסחיבה? אתם בבידוד ורוצים לנצל את הזמן? אז אל תדאגו נירלט פתחו אתר חדש ובו תוכלו להזמין צבעים והם יגיעו אליכם עד הבית! לאתר נירלט

https://www.instagram.com/p/CDjYK3IJd7X/
3. מיקום הרהיטים – המיקום של הרהיטים והחפצים שלכם חשוב ביותר.

חוץ מזה שזה כיף (לפחות לי) להזיז רהיטים מידי פעם ולשנות אווירה, שינוי קטן יכול להוביל לשינוי גדול. אבל איך עושים את זה? ציירו את החדר על דף (אני לא צוחקת) ותחשבו איך למקם את הרהיטים בחדר כדי שהאנרגיה והתנועה יזרמו. כלומר, שהכניסה לחדר תהיה מרווחת ופתוחה וממנה יהיה מעבר נוח לכל מקום בחדר. תחשבו איפה אתם מבלים הכי הרבה זמן בחדר. האם המעברים אליו נוחים? והכי חשוב השתדלו לא לדחוף רהיטים לקירות. זו לא תמיד זאת האופציה הנכונה.  פאנג שוי הוא דבר אמיתי לא סתם מילה פלצנית. זו תורה המשקפת את הרצון ליצור סינכרוניזציה בין הבית והסביבה לתבניות האנרגיה הפועלות ביקום. בקיצור איך הבית ומה שבתוכו זורם איתכם ועם הרצונות שלכם.

https://www.instagram.com/p/CDGPzkMBhq_/
4.מנימליזם – גם מנימליזם היא לא סתם מילה פלצנית והיא פותרת המון בעיות.

עשו סדר תזרקו ותמכרו כל מה שאתם לא צריכים.  ברגע שתפנו מקום תוכלו להרגיש את הזרימה בחדר וכשלא יהיה לכם עומס בעיניים החלל כבר יראה יותר מסודר ונקי. זה תורם לעיצוב הבית מבלי בעצם לשנות דבר. עוד שיטה לחלל מסודר יותר? השתדלו לקנות ארונות, שידות ועוד שאר דברי איחסון סגורים, כך לא יראו את הבאלגן שנמצא בפנים וזה יוריד עומס מהחלל.

https://www.instagram.com/p/CEZ1usMHAXq/

יש לכם עוד טיפים פשוטים ל עיצוב הבית שיעשו את ההבדל? מתכוונים לסדר ולעצב מחדש את החדר שלכם בעקבות הכתבה? שתפו אותנו בטיפים ובתמונות של החללים החדשים שלכם ואולי תזכו לעלות בעמוד האינטסגרם של המגזין… 

דילוג לתוכן