20% מכל רכישת מרצ׳נדייז יעברו לעמותת כנפיים של קרמבו! מלאי מוגבל

אחת המחלקות המשפיעות בעולם – שנקר נבחרת שוב ע״י פורבס

מעוניינים בלימודי עיצוב אופנה? שוקלים ומתלבטים מהו המקום הנכון לכם ללמוד בו על עולם האופנה? בעולם פוסט קורונה ולימודים  רבים בזום חושבים מחדש על שיטת הלמידה הקיימת. אבל נראה ששיטה זו מוכיחה את עצמה, לפחות בשנקר. המחלקה לעיצוב אופנה בשנקר נבחרה על ידי פורבס לאחת מ-10 המחלקות המשפיעות ביותר בעולם האופנה העולמי. 

רבים בעולם מחשבים מסלול מחדש. אבל נראה שבכל הקשור ללימודי עיצוב אופנה אי אפשר לערער את הסדר הישן . גם בעולם שנשלט על ידי האינסטגרם והאונליין, ולמרות השיטה המשתנה יש חשיבות עליונה ללימודים מסורתיים. בשנה החולפת הכריז האו״ם על כך שמגפת הקורונה היא ה״הפרעה הגדולה ביותר לשגרת הלימוד בהיסטוריה״. רבים מהסטודנטים אותם תפסה המגפה באמצע התואר חשו שהמערכת הלימוד לא הייתה מוכנה לקראתן. ולמרות שבארץ נראו מחאות נגד האוניברסיטאות והפקולטות השונות. מחלקות האופנה בארץ הצליחו למרות כל המכשולים להעתיק את הלמידה לזום ולהמשיך בלימודים. 

המגפה לא פגעה במחלקה לעיצוב אופנה בשנקר. למרות כל המהמורות בדרך היא עדיין נבחרה להיות אחת מ-10 המחלקות החשובות ביותר בעולם האופנה הבינלאומי. בכתבה שפורסמה אתמול בפורבס על ידי סטפן רבימוב, נבחרו מחלקות שנמצאות ״בחוד החנית של האבנגרד והקדמה הטכנולוגית״. הכתבה אמנם לא דירגה את בתי הספר אבל כן נוכל לציין שמחלקת האופנה בשנקר ממוקמת בין המחלקות הראשונות. על פי רבימוב המחלקות נבחרו על פי ״עשור של עשייה והחוויה האישית והמקצועית שלו כמבקר אופנה, יועץ למותגים ומנחה אופנה״ בעצמו. 

על פי הכתבה המחלקה לעיצוב אופנה בשנקר היא ״אחת מהכוחות המניעים מאחורי העלייה המתמידה של האופנה הישראלית בעולם״. אם עד לא מזמן לא היה נראה לרבים בעולם כי ישנם מעצבי אופנה ישראלים מובילים. זו לא הפעם הראשונה שהמחלקה נבחרת ומדורגת כאחת מהטובות בעולם. אך נרא שלכתו של מעצב האופנה הישראלי, אלבר אלבז, תרמה לשיח והעלתה את שוויה של המחלקה אפילו יותר בעולם….

דילוג לתוכן